Гаджети для приготування ролів

Гаджети для приготування ролівОдними з найпопулярнішими стравами японської кухні в Україні є роли. Національне блюдо Країни Сонця, що сходить полюбилося настільки, що його стали не тільки замовляти в ресторанах, але й готувати вдома.

Роли – це тонкі рулети з начинкою, покритою рисом, щільно обгорнуті листом морських водоростей – норі. Загорнути такі рулети зовсім непросто, потрібно запастися деякими навичками, щоб зробити це саме так, як уміють японці.

Для згортання ролів традиційним класичним способом застосовують рогожу, яка називається макису, не обійтись без упаковки для суши, яка буде завжди доречна. Вона складається з бамбукових паличок, з’єднаних одна з одною. При цьому важливо, щоб палички циновки не були надто тонкими, інакше ви не отримаєте необхідного тиску по всій довжині ролу. Без цієї, здавалося б, простої речі зробити роли складно.
Упаковка для суши
Розклавши рис, приправу і начинку на шматочку норі, за допомогою циновки, потрібно неквапливо закручувати рол, щільно притискаючи пальцями отримувану ковбаску. Однак, скручуючи роли таким способом і маючи незначний досвід, важко отримати в результаті однакові за розміром і щільністю рулети. Тому для цінителів японської кухні розробники кухонних гаджетів придумали пристосування, покликані полегшити процес приготування цієї страви.

Perfect Roll, заснований на принципі сигари – скручує машинки, допоможе досить швидко приготувати роли на велику компанію. Для цього необхідно лише заправити в машинку смугу норі, встановити фіксатори і укласти підготовлені продукти. Потім, притримуючи однією рукою машинку, потягнути за край стрічки з тримачем. Ролл бездоганної форми готовий!

Спеціальний пристрій «Мідорі» також допоможе приготувати роли в домашніх умовах. У його форму укладають обрізаний лист норі, потім особливою ​​вилочкою наповнюють контейнер рисом, в якому пресом робиться борозенка для начинки. Потім необхідно укласти поверх начинки ще одну частину рису, загорнути листи норії та іншим пресом утрамбовувати все до утворення щільної ковбаски. Завдяки тому, що форма «Мідорі» обладнана спеціальними прорізами, роли легко ріжуться на рівні частини. У цього пристрою є явна перевага: роли виходять ідеальної форми і одного розміру. До того ж в наборі є різні форми: круглі, квадратні і навіть трикутні.

Форма Sushezi також призначена для згортання рулетів, яка значно полегшує процес приготування. Принцип її роботи полягає в тому, що в дві половинки ємності укладається рис і начинка, потім з’єднуються обидві частини форми і ручка повертається на кілька оборотів. Після цього натискають на поршень і акуратно виштовхують спресований рис з начинкою на лист норі, змочують його край водою і загортають.

Янагіба – гострий, як лезо бритви, ніж, застосовуваний японцями для нарізки риби та ролів. У домашніх умовах можна обійтися звичайним добре заточеним ножем. Саме від якісної заточки ножа залежить наскільки акуратно, філігранно і красиво будуть нарізані ваші роли.

Ви можете залишити коментар, чи трекбек з вашого власного сайту.

Залишити коментар