Koubachi Wi-Fi Plant Sensor – гаджет для вирощування рослин

Koubachi Wi-Fi Plant SensorKoubachi Wi-Fi Plant Sensor стане в нагоді тим користувачам, хто вирощує рослини вдома або на вулиці. Сьогодні нікого не здивуєш освітленням, яке можна міняти за настроєм, розумними розетками, управлінням побутовою технікою зі смартфона. Але що робити з рослинами, які заповнюють квартиру любителя гаджетів?

На допомогу прийдуть сенсори Koubachi, здатні відслідковувати параметри життєзабезпечення кожної рослини індивідуально. Якщо потрібно, можна стежити і за декількома рослинами. Тому тепер ви можете без проблем купити кімнатні рослини і не переживати, якщо плануєте відпустку.

Koubachi зв’язується з комп’ютером або смартфоном через мережу WLAN. Всі розрахунки виконуються в хмарному сервісі.

Оснащення
Сенсор Koubachi вимірює три характеристики: інтенсивність освітлення, температуру і вологість грунту. Ці значення через вбудований передавач Wi-Fi (802.11 b / g, 2,4 ГГц) відсилаються в хмару на обліковий аккаунт Koubachi, про що сигналізує індикатор у верхній частині сенсора. Потім отримані значення обробляються і перенаправляються користувачеві електронною поштою або через додаток.

За живлення відповідають дві 1,5-В батарейки AA. У наших тестах частково розряджені батарейки протрималися близько 3,5 місяців. Потім ще 14 днів сенсор блимав червоним індикатором, але продовжував відсилати інформацію в мережу. Обіцяний час автономної роботи більше року ми перевірити не змогли, але з фірмовими батарейками це здається цілком досяжним.

Також потрібно враховувати, що бажано обзавестися, принаймні, одним сенсором для кожної кімнати – інакше доведеться при зміні сезону постійно переставляти сенсор від однієї рослини до іншої для повторного “навчання”. З іншого боку, на офіційному сайті говориться про те, що зміна сезону буде враховуватися. Чи так це насправді – з боку користувача сказати складно. Чесно кажучи, велика інформованість в даному відношенні не завадила б.

Ви можете залишити коментар, чи трекбек з вашого власного сайту.

Залишити коментар