Візитки бюджетні або VIP: що вибрати?

ВізиткиЕкономічне рішення або абсолютний ексклюзив – питання про вибір виконання візитки виникає дуже часто. У чому ж відмінність бюджетного варіанту візитки від візитки VIP-категорії? Сьогодні я пропоную вам познайомитися з нюансами виготовлення візиток різноманітного формату.

Клієнтів друкарень часто вводить в оману відмінність вартості між елітними і бюджетними візитками. Замовник помилково вважає, що зниження ціни впливає на якість поліграфічної продукції. Насправді, причини такої політики лежать набагато глибше.

Головними відмітними рисами бюджетних візиток і візиток преміум-класу є:

Дизайн. При створенні недорогої візитної картки використовуються стандартні макети, замовивши просту верстку яких, ви заощаджуєте не тільки свої гроші, але й час на виготовлення продукту. Для VIP-карток розробляється ексклюзивний дизайн з урахуванням фірмового стилю компанії і напрямки її роботи.
Матеріали. Найпростішим і бюджетним матеріалом для створення візитки є картон. Різноманіття його квітів дозволяє створювати дуже ефектні візитні картки за цілком доступними цінами. Що ж до візиток категорії VIP, то для них, як правило, використовуються більш дорогі матеріали, до числа яких належить дизайнерський папір або пластик. Найбільш істотними перевагами дизайнерського паперу стають велика кількість фактур і висока зносостійкість. Шкіра, оксамит, металізована плівка, папір під мармур або дерево – подібні спецефекти природним чином збільшують фінішну вартість VIP-візитки.
Печатна обробка. Тиснення, шовкографія, вирубка, конгрев – на індивідуальність вашої візитної картки впливає безліч різних факторів. І печатна обробка є одним з них. Необхідність в застосуванні додаткового декорування візитки визначається ще на етапі розробки макета. Причому для бюджетного варіанту візитної картки можна вибрати недорогу матову ламінацію, яка збільшить її практичність і термін служби. А для створення візиток преміум-класу – тиснення позолотою. Так чи інакше, відмінність у вартості між двома видами карток на цьому етапі також може значно збільшитися.

Ви можете залишити коментар, чи трекбек з вашого власного сайту.

Залишити коментар