Google AdWords запропонував чек-лист кращих практик для ефективної мобільної реклами

google adwordsРекламний сервіс Google AdWords запропонував рекламодавцям список кращих практик, який охоплює всі необхідні дії для того, щоб мобільна реклама була ефективною. Дії організовані у формі чек-листа, і користувач сервісу зможе звірятися з ним, щоб зрозуміти, в правильному чи ні напрямку він рухається.

Агентство інтернет-маркетингу TECTUUM рекомендує список, який відповідає на основні питання, які можуть з’явитися при створенні мобільних кампаній. А саме:

• Як повинні бути оптимізовані оголошення для мобільних пристроїв?
• Які розширення необхідно застосовувати в мобільних кампаніях?
• Які типи таргетингу підходять для мобільного сектора?
• Чи всі типи мобільних конверсій враховані у звітності?

Чек-лист містить наступні рекомендації:

Розширення для мобільних пристроїв

1. Впровадьте важливі дружні до мобільних пристроїв розширення та рекламні формати.

2. Активуйте посилання сайту, призначені для відображення на мобільних пристроях. Використовуйте мінімум шість посилань, щоб забезпечити найкращу присутність з можливих.

3. Помістіть всю важливу інформацію і призначені для відображення на мобільних пристроях цільові кнопки, які спонукають до дії (call-to-action) в заголовку і першому рядку опису одного з мобільних рекламних оголошень.

4. Зробіть перший і другий рядок опису повними і окремими пропозиціями в призначених для мобільних пристроїв рекламних оголошеннях.

5. Використовуйте ваш Display URL для вказівки на те, що у вас є дружній до мобільних пристроїв лендінг (якщо він є).

6. Для GDN використовуйте розміри оголошень, призначені для мобільних пристроїв.

Мобільний таргетинг

7. Якщо у вас є доступ до Торгових компаній (Shopping Campaign), GDN або відеореклами на десктопних пристроях, розширте свій таргетинг, щоб включити мобільні пристрої.

8. Рекламуйте себе мобільним користувачам у всіх кампаніях, де це має сенс.

Вимірювання мобільних показників

9. Переконайтеся, що відстеження мобільних конверсій має місце і активно працює.

10. Вимірюйте повну вартість мобільної реклами (Full Value of Mobile), беручи до уваги різні конверсії, які користувач мобільного пристрою може генерувати для вашого бізнесу (виклики як конверсії, конверсії з різних пристроїв, завантаження додатків і ін.)

11. Відстежуйте ефективність дзвінків з деталями викликів і установкою / оптимізацією конверсій викликів.

Призначення ставок на мобільні оголошення

12. Ставте ваші оголошення на верхні позиції видачі в мобільному пошуку, оскільки цим способом генерується переважна більшість кліків.

13. Засновуйте коригування ставок на мобільні оголошення на повній вартості мобільної реклами, яка найкраще видна в колонці Estimated Total Conversions (Розрахункові загальні конверсії).

14. Якщо ваша компанія приймає дзвінки і ви віддаєте перевагу, щоб користувачі мобільних пристроїв вам дзвонили, замість переходу на ваш сайт, використовуйте рекламні оголошення call-only.

Ви можете залишити коментар, чи трекбек з вашого власного сайту.

Залишити коментар