Установка плагінів на WordPress. Як і де скачати

Установка плагінівРозглянемо поняття плагін, що це таке і навіщо вони потрібні, а також способи і методи установки. Плагін – це маленька додаткова програма, яка збільшує і розширює … функціональні можливості системи управління. Відповідно створення сайту йде в умовах підвищеної комфортності та гнучкої маневреності.

Плагіни для WordPress –  це установка додаткової навігації, наприклад хлібні крихти , і зміна елементів дизайну в пристрої шаблону Вордпрес , і настройка різних меню і т.д. А також, поліпшення по оптимізації і просування блогу в пошукових системах, наприклад плагін “SEO все в одному” і багато багато іншого.

Після установки WordPress, причому не важливо локально це чи віртуально або це установка на Denwer, природно далі потрібно буде завантажити і встановити плагіни для своїх потреб і збільшення функціональності двіжка WordPress, яких існує незліченна кількість, тому для вирішення будь-якої проблеми знайдеться відповідний.

Установка плагінів здійснюється двома шляхами. Основні способи установки плагінів це – в адмінці Вордпрес і за допомогою завантажувача.

Справа в тому, що встановити шуканий плагін через пошук адмінки WP, можливо лише в тому випадку, якщо плагін знаходиться в репозиторії офіційного сайту.

Установка і пошук плагінів в меню адмінки WordPress

Для установки і пошуку необхідних плагінів або wordpress шаблонов - входимо в адмінку блога. Для цього в адресному рядку браузера набрати http: // ваше доменне ім’я / wp-admin /. У лівому меню адмінки WordPress вибрати “Додатки” і “Додати новий”.
Зверніть увагу, це пошук плагіна за назвою. Вводимо потрібне нам ім’я плагіна WordPress і тиснемо “пошук плагінів”. В результаті видачі з’явитися набір схожих плагінів, вибираємо потрібний і натискаємо “встановити”.

Перед вами вискочить табличка-попередження, з написом “Ви впевнені що хочете встановити плагін”, клікаєм “Так”.

Після завантаження плагіна, активуємо його. Також можна скачати плагін і з вашого комп’ютера. В цьому ж меню, використовуємо опцію “завантажити”. Зверніть увагу формат архіву повинен бути “.zip”.

Де завантажити плагіни для WordPress

WordPress це безкоштовна система управління, відповідно багато і різних розробників плагінів, написаних під ті чи інші потреби. Завантажувати і встановлювати плагіни для WordPress потрібно по необхідності, саме для своїх цілей.

Основний ресурс і першоджерело, де скачувати плагіни для двsжка Вордпресс, це репозиторій “wordpress.org”, єдина незручність, він англійською мовою.
Також можете скористатися для пошуку плагінів пошукові системи Google і Яндекс, але основні плагіни WordPress, щоб уникнути проблем, викачуємо на офіційному сайті.

Ви можете залишити коментар, чи трекбек з вашого власного сайту.

Залишити коментар