5 способів заробітку в інтернеті для школярів

заробіток в інтернетіУ наші дні інтернет дає безмежні реальні способи заробітку навіть для самих недосвідчених користувачів. Крім того, заробити в інтернеті може навіть школяр , тому що найчастіше для цього не потрібна вища освіта або якісь особливі навички. Сьогодні ми розглянемо 5 реальних способів заробітку в інтернеті, оволодівши якими, можна заробляти від 50 $ до 300 $ в місяць. Погодьтеся, цілком непогані гроші для кишенькових витрат!

1. Заробіток на буксах
Мабуть, це найпростіший спосіб заробити свої перші гроші у всесвітній павутині. Букс – це сервіс активної реклами, на якому може заробити як рекламодавець, так і звичайний користувач. Суть реального способу заробітку для користувача полягає в перегляді рекламних сайтів, за кожен перегляд якого платять до 0,05 $.
Якщо переглянути 100 таких сайтів, то 5 $ вже в кишені. Також на буксах працює реферальная система. Іншими словами, з кожного запрошеного користувача на ваш рахунок буде капати відсоток від його заробітку. Багато досвідчених користувачів буксів заробляють виключно на рефералах і мають 1000 $ на місяць!

2. Заробіток на відгуках
Даний вид заробітку трохи більш кропіткий, але при правильному підході можна забезпечити себе стабільним пасивним доходом. Суть заробітку на відгуках полягає в переглядах іншими користувачами вашого відгуку про той чи інший товар або послугу. Дуже важливо при цьому писати саме про новинки кіно або техніки, тому що запити про новинки найчастіше вводяться в пошуковому рядку браузера. Так, якщо 1000 користувачів проглянуть ваш відгук, то ви отримаєте від 50 до 100 рублів. Відгук постійно перебуватиме в інтернеті, тому гроші за перегляди нараховуватимуться постійно. Найбільш читабельні докладні відгуки з великою кількістю фотографій.

3. Заробіток на рерайтингу
Цей вид заробітку підходить тільки тим, хто добре володіє російською мовою. Суть рерайтинга полягає у викладі будь-якої статті з інтернету своїми словами. Унікальність тексту при цьому повинна бути 100%. Продати свої статті можна на біржах копірайтингу або тематичних форумах. Потенційними покупцями, в даному випадку, є власники сайтів, яким необхідно кожен день поповнювати свої ресурси новим матеріалом. Ціну виконавець вказує довільно. Але як правило, середня ціна за 1000 знаків становить близько 0,5 $. Досвідчені рерайтери заробляють по 300 $ в місяць і знаходять постійних замовників.

4. Заробіток на відеокарті
Роботою цей спосіб назвати не можна. Швидше, це використання ресурсів свого персонального комп’ютера. Чим потужніша відеокарта комп’ютера, тим вище буде дохід. Для початку потрібно зареєструватися на сайті, який надає послугу заробітку на відеокарті. Далі встановлюємо спеціальну програму, яка буде працювати у фоновому режимі і нараховувати на баланс гроші. Однак, не варто розраховувати на високий дохід. Іноді навіть 1 $ можна отримати тільки через добу активної роботи вашого ПК.

5. Заробіток на постінгу і завданнях
Суть роботи полягає в постінгу повідомлень на форумах або виконанні завдань в соціальних мережах або пошукових системах. За кожне виконане завдання замовник виплачує від 0,05 $. Знайти замовників можна на вищезазначених буксах або спеціальних сайтах для виконання завдань. При великому бажанні можна заробляти до 10 $ в день.

Способів реального заробітку в інтернеті для школярів дуже багато. Головне, знайти для себе те, що буде приносити бажаний дохід і не відволікатиме від навчання в школі . Вдалих всім заробітків!

Ви можете залишити коментар, чи трекбек з вашого власного сайту.

Залишити коментар