Корисні програми для Vkontakte

vkontakteЯкщо ви користувач соціальної мережі Vkontakte, то ви не раз задавалися питаннями “А як же скачувати в контакті відео і музику?” або “Як подивитися нові оповіщення або написати повідомлення, не завантажуючи браузер?” А для цього існують спеціальні програми для Vkontakte. Не знали?

Ось, наприклад, програми Vkontakte Grabber і VkontakteDj призначені для того, щоб завантажувати з контакту музику і відеофайли. А така програма, як VIK дозволить вам обмінюватися повідомленнями з друзями з Контакту як у звичній “асьці”. І, нарешті, програма Вконтакте Онлайн дозволить вам в будь-який момент дізнатися, хто з друзів знаходиться онлайн, причому не заходячи в контакт. Багато оригінальних програм ви знайдете на http://www.vvksoft.ru, рекомендую вам заглянути на даний сайт.

Існує ще така програма для скачування музики – ЛовіMusic, яка завантажує музичні файли з будь-яких сайтів, які ви відвідуєте і на яких слухаєте музику. Тепер можна легко скачати музику безкоштовно і без реєстрації.

Хочете знати, що ще вміють ці програми?
Давайте розглянемо деякі з них …

Вконтакте Граббер (Vkontakte Grabber)

Використовуючи вконтакте граббер, ви без проблем можете завантажувати з контактів музику і відео.

Для зручності скачування є вбудований завантажувач файлів. Вбудований в програму браузер дозволяє одним кліком вставити в програму посилання. Списки всіх ваших аудіо і відеозаписів доступні прямо з Vkontakte Grabber.

Також прямо в програмі доступна статистика найпопулярніших відео і ТОП-10 фільмів. Одночасно можна скачувати декілька файлів. Програма повністю російською мовою і підтримується всіма версіями Windows.

VKPaint

VKPaint – програма, яка дозволяє малювати графіті і швидко завантажувати їх на сайт Вконтакте. Також за допомогою програми можна перенести вподобану картинку на стіну друзів. Програма підтримує два режими роботи:

  1. редагування картинки
  2. завантаження картинки безпосередньо.

Перший режим використовується, якщо необхідно додати який-небудь елемент до малюнка, наприклад, підпис, рамку або щось ще. Другий використовується при завантаженні готової картинки або фото.

Особливості програми VKPaint:

  • можливість завантажувати зображення безпосередньо;
  • висока швидкість малювання для такого роду програм;
  • можливість налаштування в режимі малювання;
  • наближені до оригіналу кольори;
  • підтримка графічних форматів jpg, bmp, png;
  • гарячі клавіші паузи і виходу під час малювання;
  • відображення приблизного часу малювання.
Ви можете залишити коментар, чи трекбек з вашого власного сайту.

Залишити коментар