8 причин вибрати WordPress, як cms для блогу

створити блог безкоштовноWordPress народився в далекому 2003 році як блог-платформа, і його популярність росла в геометричній прогресії. WordPress це безкоштовний двіжок для блога, написаний на php і в якості бази даних використовує MySql. У зоні .ru за статистикою 35% сайтів працює на цьому двіжку.

1. Популярна Cms для блогу.

WordPress широко використовується багатьма людьми і компаніями в якості популярної системи управління веб-вмістом. Тільки це вже говорить на його користь. Це дуже популярна система і виходячи з цього в інтернеті величезна кількість інформації з встановлення, налаштування та можливостях.

Дуже велика кількість книг, відео-уроків, гайдів і статей написано про цю систему, і при бажанні можна знайти все, що вас цікавить, щоб зробити хороший сайт.

2. Гнучкість.

Незважаючи на те, що спочатку WordPress був системою для блогу, зараз у нього великий функціонал. На ньому створюються фото-галереї, портфоліо, журнали, новинні сайти, інтернет магазини і навіть форуми. Так що незалежно від того, що ви хотіли б створити, WP і гугл завжди допоможуть. Для всього є відмінні теми.

3. Простота в освоєнні.

WordPress використовують мільйони людей, і кожен день нові користувачі приєднуються до WordPress, створюючи свої перші WordPress сайти. Люди швидко пристосовуються до WordPress, так як CMS WordPress дуже простий в освоєнні. Навіть не маючи знань у програмуванні, не знаючи HTML і CSS і не розбираючись в PHP, ви можете вибрати цей двіжок для блогу і вести свій особистий автономний блог. А якщо все таки вирішили замовити сайт, то здесь вам без проблем допоможуть.

4. Безкоштовна система для блога.

WordPress сам по собі безкоштовний двіжок для блога, звичайно незважаючи на це, доведеться заплатити за хостинг і доменне ім’я, а також є платні плагіни і теми. Але факт залишається фактом – за саму CMS платити не доведеться.

5. Великий вибір тем.

Коли я зупинив свій вибір на цьому двіжку, то наступним кроком був вибір теми для сайту. І почавши шукати, я виявив дуже велику кількість різноманітних тем для WordPress. Теми є як платні так і безкоштовні.

Теми WordPress легко налаштувати, тому що багато з них мають власні панелі і дозволяють змінювати кольори, завантажити логотип, змінити фон, створювати красиві повзунки та багато іншого.

6 Розширення функціоналу WordPress плагінами.

В даний момент плагінів багато дуже багато і є такі, які необхідні для блогу, а є такі, які просто допомагають і покращують зовнішній вигляд і розширюють функціонал.

7. Дружній SEO.

За словами глави Google spam team, CMS WordPress – це хороший вибір, так як він піклується про 80-90% пошукової оптимізації для вашого сайту. Але для кращого контролю над SEO необхідно встановити плагін All in Seo Pack або WordPress SEO by Yoast.

8. Безпека та оновлення.

Сайти на wordpress уразливі! Чи так це? Згідно WP White Security більше 70% установок WordPress уразливі для хакерських атак, а загальне число зламаних WordPress сайтів, в 2012 році було аж 170 000. Ця цифра з кожним роком зростає. Але в основному винні самі власники сайтів, які не приділяють уваги безпеці сайту.

Ось мабуть ті причини, які допоможуть вам зробити вибір системи для блогу на cms WordPress. Звичайно, це далеко не всі плюси цієї Cms та й мінуси присутні, але популярність говорить на користь цього вибору.

Ви можете залишити коментар, чи трекбек з вашого власного сайту.

Залишити коментар