10 переваг фріланса

фрилансВсі люди розуміють роботу фрілансера по-своєму. На перший погляд, бути фрілансером дуже зручно для себе, завжди є вільний час, ніхто не змушує тебе працювати, коли тобі не хочеться, ну і звичайно саме головне це те, що ти сам собі начальник. Якщо ж працювати тільки на себе, то в цьому є свої плюси і в цій статті розглянемо 10 основних переваг фріланса.

Коли людина знаходить собі роботу в інтернеті і до того часу вже працює десь ще за межами інтернету, то на перших порах можна основну роботу поєднувати з фрілансом. Але з часом якщо серйозно поставитися до фрілансу, то основна робота швидко набридає і хочеться якомога швидше від неї відмовитися. І, насправді, причин відмовитися від основної роботи буде предостатньо.

10 переваг фріланса

1) Адже на основній роботі людина працює на іншу людину, і, безсумнівно, може виникнути конфлікт з начальством, постійна загроза того, що вас скоротять, особисті проблеми і найпоширеніший мотив – це навіщо працювати на іншу людину, якщо працюючи на себе, я можу отримувати набагато більше.

2) Найбільший плюс – це те, що не треба вставати рано вранці і їхати на роботу штовхаючи себе та інших людей в задушливому транспорті, стоячи в незліченних пробках. Адже якщо працювати на себе це буде набагато простіше, та й економія на бензині, вільний час, адже для багатьох від дому до роботи їзда займає безліч часу.

3) Фрілансер може приділити достатньо часу своїм домочадцям.

4) Якщо людина фрілансер починає працювати на себе, то вона може працювати стільки, скільки сама побажає, адже вона насправді отримує за свою роботу не постійну зарплату, а отримує гонорари за якісь виконані завдання або проекти.

5) Праця та грошові винагороди фрілансера будуть прямо залежати від того, скільки вільного часу він віддасть для своєї віддаленої роботи, і, звичайно, чи буде він ставитися до цієї роботи серйозно чи ні. Адже насправді для фрілансерів певних робіт проектів в інтернеті буває дуже багато.

6) З усіх діючих робіт, які доступні фрілансерам на біржі http://www.weblancer.net/, людина може вибрати ту роботу, яка йому найбільше підходить.

7) Насправді саме робоче місце людини фрілансера не обмежуватиметься зі своїми стінами будинку, адже для роботи справжньому фрилансеру потрібен тільки ноутбук і постійний вихід у всесвітню мережу в інтернет. Своєю улюбленою роботою він може займатися де завгодно і де буде йому комфортно: на дачі, в готелі чи на відпочинку.

8) Якщо людина працює фрілансером, то вонау будь-який момент, коли їй захочеться, може піти у відпустку і від душі відпочити, не чекаючи того, коли начальство виділить їй відпускні.

9) Фрілансеру не потрібно буде дотримуватися всяких правил, наприклад, чим і в якому одязі ходити на роботу, він може працювати в шортах і чим його душі завгодно.

10) Ну і найголовніше – фрілансером може стати кожен без вікових обмежень: як багатодітні мами, старшокласники та пенсіонери. Робота фрілансером може дати людям з обмеженими можливостями постійний і пасивний дохід і відчути себе фінансово незалежним.

Ви можете залишити коментар, чи трекбек з вашого власного сайту.

Залишити коментар