Прості секрети просування групи в контакті

«ВКонтакте» Назва – має бути точною, заманюючою і лаконічною. Завжди пам’ятаємо золоте правило – «Як ви яхту назвете, так вона і попливе». Використовуйте слова-підлабузники (перша, офіційна, головна). За це ніхто не покарає, а профіт підросте. Назва групи безпосередньо впливає на місце вашої групи в пошуку!

Опис. Тут описуємо свою послугу, товар, сервіс. Але не забуваємо, що ця сторінка належить соцмережі, тому згадуємо про «себе» як би ненароком, – в першу чергу про користь групи користувачам вконтакте. Опис – ще більш позитивно впливає на продвижение Вконтакте вашої групи! Пишіть не багато, 250-350 символів цілком достатньо. Багато букв мало хто буде читати.

Тема групи в контакті, підрозділ, країна (гео локаційні дані). Намагайтеся вибирати найбільш близькі за змістом значення. Це, в кінцевому випадку, зіграє вирішальну роль в якості вашого трафіку, а значить, – кількості тих самих зелених купюр.

Адреса сайту. Тут все зрозуміло. Ніяких народів, жж, укозів тощо. Гарний org або ru (com.ua / ua) домен. Це ворота трафіку. Тому підходимо до заповнення дуже серйозно, незважаючи на лаконічність.

Ставимо: Мікроблог включений, і в налаштуваннях – всі галочки. Навіщо? Чим більше група буде соцнаправлена, тим більше буде довіри у клієнтів до вашої продукції, сервісів або послуг. Дозвольте людям писати. Це зміцнить ставлення до вас. Дозвольте людям коментувати і обговорювати. Це дасть клієнтам свободу, а вона – ключ до вашого матеріального процвітання.

Обов’язково чистіть групу від спаму, флуду та іншого інформаційного сміття. Спілкуйтеся з відвідувачами, учасниками групи. Завжди думайте, що один з них – потенційний клієнт. Знайдіть друзів-однодумців. Додайте їх в друзі групи. Такі спільноти – джерела додаткового трафіку.

Найважчими будуть перші 1000 учасників. Потім все стане не конвеєр. І буде набагато легше. Не варто зупинятися на половині шляху. Адже з часом просто грамотно оформлена група (навіть без купи графіки, та іншої нісенітниці), може дати відчутні результати. Пам’ятайте, що маєте справу з живими людьми, а  з людьми, в першу чергу, – «по людському».

Дотримуйтесь цих простих правил і нескладних порад, – тоді просування груп в контакті стане цікавим заняттям, а не чорною однотипною роботою.

Ви можете залишити коментар, чи трекбек з вашого власного сайту.

Залишити коментар