Як заробити на групі (пабліку) вконтакті

vkontakteНа даний момент соціальна мережа ВКонтакте – це не просто мережа для спілкування друзів, але ще й чудова можливість для створення своїх проектів, які можна потім монетизувати. Такими проектами є групи та пабліки вконтакте.

Якщо підходити з розумом до заробітку і монетизації груп, іншими словами – зробити так, щоб вони приносили своїм власникам дохід, то звичайне хобі може перетворитися на стабільний додатковий заробіток. У статті ми поговори про те, як заробити на групі вконтакте.

Є кілька способів монетизації груп в контакті, і те, який з них вибрати, залежить від фінансових можливостей власника, вільного часу, жанру і ступеня розкрученості групи.

Група (паблік) як рекламна площадка.

Можна розділити на 2 пункти:
1. Реклама інших груп (або сайтів)
2. Реклама товарів / послуг

Допомагають в рекламі – біржі. Актуальні на даний момент біржі Sociate.ru і Trendio. Оплата зазвичай береться за час знаходження поста в самому верху пабліку (групи).

Група (паблік) як Інтернет-магазин

Дуже популярний варіант монетизації групи в контакті. І для цього зовсім не обов’язково (хоча і бажано) повністю переробляти групу під майданчик для товарів чи послуг. Можна просто присвятити певну тему в групі продажу товарів, красиво оформити на неї посилання і вивести в новини групи.

Більш складний і, одночасно, більш прибутковий спосіб – це створення повноцінного Інтернет-магазину на базі групи в контакті. Складність полягає в тому, що вам доведеться добре попрацювати над налагодженням систем поставок товарів, їх зберігання, способами перерахування платежів і доставкою покупцям.

Партнерські програми для паблік і груп в контакті

Найбільш улюблений всіма спосіб монетизації групи в контакті це партнерські програми. Для їх використання вам не потрібно буде безпосередньо брати участь в купівлі і продажі рекламованих товарів – досить просто помістити оголошення або посилання на майданчику своєї групи і чекати отримання відсотка від продажів або відправлених смс.

Партнерські програми по типу оплати бувають наступних видів:
- Оплата при здійсненні замовлення ( CityAds );
- Оплата за дію ( Badoo Partners , ActionPay );
- Оплата за клік ( Google Adsense , Бігун , РСЯ ).

При цьому останній вид партнерок приносить найменший дохід.
Вибираючи партнерку, особливу увагу звертайте на мінімальну суму виведення зароблених грошей – вона не повинна перевищувати 500 рублів.

Продати групу в контакті

Самий радикальний і, для деяких груп, найприбутковіший спосіб монетизації – це продаж групи новому власнику. Головні умови – група повинна бути з якісною тематикою, контентом, активними учасниками і постійним збільшенням їх кількості. Другий тип групи – це група, присвячена певному бренду. Такі групи можуть скуповуватися компаніями в якості додаткової ланки зв’язку з споживачами.

Ви можете залишити коментар, чи трекбек з вашого власного сайту.

Залишити коментар