Google переробив дизайн оголошень в мережі GDN

Google AdsenseGoogle істотно переробив дизайн оголошень, які запускаються клієнтами рекламної мережі Google Display Network. Повідомлення про це з’явилося 1 травня 2014 року в офіційному блозі Inside AdSense. Основне завдання редизайну – зробити оголошення, які транслюються користувачам, легко прочитаними на всіх типах пристроїв.

«Новий вид рекламних блоків був розроблений для кращого сприйняття текстів оголошень користувачами різних пристроїв, а також з метою підвищення видимості оголошень. Ми представляємо оновлену палітру кольорів, яка встановлюється за замовчуванням. Поєднання сірого та синього робить оголошення зручними для сприйняття. Тому якщо ви плануєте здавати в оренду торговый центр на северной, рекомендуємо скористатись пропозицією від Google і розмістити оголошення в новому дизайні.

Ми також оновили дизайн шрифту Roboto для того, щоб зробити зручною рекламу, яка транслюються не тільки на десктопах, але і на мобільних пристроях. Дана зміна також має на меті наблизити шрифт, що використовується в оголошеннях, до шрифту, який застосовується в ОС Android », – повідомляє Клайд Лі (Clyde Li), головний розробник AdSense.

Зміні піддався частково і дизайн , наприклад дизайн кнопок СТА – вони стали більш помітними при перегляді оголошень на різних пристроях.

Також нагадаємо, що у вересні 2013 року в сервісі контекстної реклами від Google з’явилося 5 нових типів користувацьких шрифтів для оголошень. Видавцям на вибір крім традиційних: Arial, Times, Verdana – стали пропонуватися такі види шрифтів: Open Sans, Open Sans Light, Roboto Light, Ubuntu Light і Lora. За замовчуванням шрифт встановлюється для всіх рекламних блоків AdSense для контенту, проте налаштування системи дозволяють задавати користувальницькі шрифти для окремих рекламних блоків.

Ви можете залишити коментар, чи трекбек з вашого власного сайту.

Залишити коментар