Що таке домен і як його зареєструвати?

домен Реєстрація доменного імені – перший етап при створенні сайту. У цьому матеріалі я розкрию тему доменного імені. Ви знайдете відповіді на такі питання, як: що таке домен, навіщо він потрібний, як і де зареєструвати і зробити це якомога дешевше (адже всі ми любимо економію).ї

Що таке домен?

Якщо відповісти на це питання простими словами, то домен – це ім’я вашого сайту. Доменне ім’я було придумано для полегшення нашого з вами життя і, звичайно ж, для краси. У кожного сайту є своя унікальна адреса у вигляді цифр (IP), але нам не потрібно її запам’ятовувати, для нас досить знати назвусайту (наприклад mcreper.com), а система DNS перетворює його вже в IP адресу і відправить на необхідну адресу.

Домени бувають верхнього рівня (перший рівень), другого рівня і третього. Домени першого рівня: ru, com, net, org, info і т.д. – Їх ще називають доменними зонами. Дані зони були придумані не з проста, вони визначають до якої країни відноситься сайт (.ru – Росія, .ua – Україна, .am – Вірменія і т.д.) або до якоїсь діяльності власника домену (.gov – державні установи , .edu – освітні установи, .online і т.д.).

Домен другого рівня складається з назви вашого сайту і домену першого рівня (наприклад, mcreper.com – це домен другого рівня)

Є ще домени третього рівня: name.mcreper.com. Вони є найчастіше безкоштовними (якщо ви власник домену другого рівня – без проблем створите для себе і домен третього рівня)

Доменне ім’я – унікальне. У двох сайтів не може бути однієї назви або домену (наприклад, за адресою mcreper.com) ви потрапляєте до мене на блог, а не яку-небудь іншу сторінку.

РЕЄСТРАЦІЯ ДОМЕНУ

Домен можна зареєструвати як платно, так і безкоштовно, на фізичну чи юридичну особу. Зареєструвати домен ви можете самостійно за допомогою акредитованого реєстратора, або при покупці хостингу за допомогою хостинг-провайдерів.

Платна реєстрація домену

Ми рекомендуємо вам зареєструвати домен ру у реєстратора. В даному випадку ви стаєте повноправним власником домену і можете робити з ним все що хочете. Багато помилково витрачають зайві гроші на реєстрацію домену другого рівня. Тому до вибору реєстратора потрібно підійди серйозно, порівнявши ціни в інтернеті.

Ви можете залишити коментар, чи трекбек з вашого власного сайту.

Залишити коментар