Як додати свій блог або сайт в каталог Yahoo

YahooПро доцільність розміщення блогу чи сайту в Yahoo-каталозі багато суперечок в Рунеті. Немає сумнівів, що перед такими гігантами як Dmoz і Yandex.Каталог – каталог Yahoo встояти не може. Однак, немає сумнівів, що якщо ви розвиваєте англомовний сайт, то каталог Yahoo номер 2 в пріоритеті для розміщення, після DMOZ.

У Yahoo-каталога є одна перевага перед DMOZ – потрапити туди можна за гроші. За досить чималі гроші 299 доларів США на рік, однак ефект для кожного вебсайта буде варіюватися від тематики та місця розташування посилання в каталозі. Якщо сума для вас завелика, то можу вам запропонувати белый каталог сайтов, у якому ви знайдете багато хороших сайтів для реєстрації.

Розміщення в цьому каталозі, особиста справа кожного блогера або вебмастера. Однак, не варто забувати про переваги розміщення в каталозі Yahoo.

Переваги розміщення

  • Посилання з анкором з Yahoo.Каталога в будь-якому випадку “жирне посилання” для Гугла з трастового ресурсу.
  • Гугл агресивніше індексує сторінки блогів і сайтів з беклінків від авторитетних каталогів (Dmoz, Yahoo, BOTW)
  • Імовірність отримання беклінків з маловідомих легких каталогів, які беруть за основу посилання з Yahoo, допоможуть просунути вас по НЧ запитам.
  • Мінімальний трафік

Пам’ятайте найголовніші принципи попадання в каталог Yahoo

  • Унікальний контент
  • Всі робочі посилання на блозі чи сайті
  • Обов’язкова наявність англійської версії сайту, якщо сайт не англійською мовою
  • Сайт повинен бути доступний 24 години на добу, 7 днів на тиждень

Безкоштовне розміщення – означає, що ви будете чекати рішення від 7 днів до безкінечності. Шанси потрапити туди безкоштовно, приблизно такі ж як і в Яндекс.Каталог на безкоштовній основі або DMOZ. Якщо ви винайшли новий Твіттер – ваш сайт потрапить туди безкоштовно і швидко. В інших випадках чекайте … Якщо немає часу чекати, скористайтеся платною реєстрацією, щоб додати сайт в каталог yahoo.

Платно

Вартість платного розміщення в Yahoo-каталозі 299 доларів США на рік. Yahoo гарантує розгляд вашої заявки протягом 7 робочих днів. Якщо ваш блог або сайт містить еротичний контент, в цьому випадку, вартість розміщення складе 600 доларів на рік.

Оплата

Відмінність каталогу Yahoo від Яндекс.Каталогу в оплаті полягає в тому, що ви спочатку платите за розгляд заявки, а потім вам надсилають рішення. в Яндекс – ви спочатку висилаєте заявку, після чого вам повідомляють рішення щодо сайту або блогу, у разі позитивного рішення ви платите за розміщення. Це безсумнівно мінус цього каталогу.

Попадання в каталог Yahoo, безсумнівний показник вашої “любові” до вашого блогу або сайту. Питання тільки в бюджеті. Якщо він достатній, то немає причин, щоб не пробувати подавати заявку, в будь-якому випадку ви отримаєте ефект від розміщення вашого посилання в авторитетному каталозі.

Ви можете залишити коментар, чи трекбек з вашого власного сайту.

Залишити коментар