Інструкція по створенню сателіта за один день…

СателітиНа даний момент створенням сателітів займаються все більше і більше вебмастерів. Основна мета, яку переслідує більшість – це продаж ссилок на біржах. Для інших сателіти потрібні лише для просування своїх основних проектів (“зливаючи” з них трафік на свої сайти чи просто створенням “сітки” з метою оптимізації певного сайта).

Основна ціль, якою я керуюсь при створенні сателітів – це продажа ссилок. Сьогодні я хочу познайомити своїх читачів зі своєю інструкцією, основними правилами якої я користуюсь при створенні сайтів-сателітів.
Але спочатку для тих хто не в курсі, що ж таке сателіти і з чим їх їдять.
Сателіт – це допоміжний сайт, який створюється з метою просування основного сайту або інших сателітів певної компанії або товарів (сервісів).
Дуже часто сателіти роблять для того, щоб повністю або частково заволодіти видачею пошукових систем по певних ключових запитах, також поширені сателіти, які створені з метою продажі ссилок (переважно з краденим контеном з інших сайтів).

Отже, створюємо свій сателіт, інструкція для новачків – крок за кроком:

1) Спочатку нам треба зареєструвати домен для сателіта, бажано в зоні ru, як це зробити – я описував тут.
2) Далі нам потрібно вибрати систему управління контентом (CMS), яку ми будемо використовувати. Під сателіти нам підійде WordPress, яка зручна в користуванні. Останню версію можна скачати тут.
3) Скачуємо і встановлюємо шаблони, які нам підійдуть для нашої майбутньої тематики. Список сайтів з шаблонами можна знайти тут.
4) Далі в нашому шаблоні знаходимо ВИГЛЯД-РЕДАКТОР ТЕМ-ОСНОВНИЙ ШАБЛОН (index.php) і міняємо код  <?php the_content() ?> на <?php the_excerpt() ?>
<a href=”<?php the_permalink(); ?>”>Читати далі</a>

Це дозволить нам кожного разу не ставити тег more.
5) Далі в шаблоні заходимо на footer.php (“Нижня частина”) і видаляємо всі лишні ссилки. Це допоможе швидше розкупити наші ссилки на біржах.
6) Тепер треба заповнити наший сайт контентом: можна просто копіювати статті з інших сайтів на свій (метод “copypust”), писати самому або ж заказувати статті. Для нашого сателіту нам треба десь так біля 100 статей. В першому методі є велика вірогідність, що наші сателіти попадуть в бан пошукових систем, хоча чув, що деякі сателіти, які були створені таким методом тримаються в індексі рік і більше. На знаю, вибір ваш. Суто я стараюсь шукати унікальний контент, найчастіше беру його з книг, скануючи їх перед тим…
7) Генеруємо собі карту сайта, попередньо створюємо нову сторінку і вставляємо її туди. (Це покращить індексацію сайта, а також всі наші сторінки будуть не далі за 3-й рівень). Для карти сайта зручно використовувати плагін Dagon Design Sitemap Generator.
На цьому створення сателіту закінчилось.
8) Проганяємо наш сайт по каталогам і добавляємо в соціальні закладки. Про каталоги я писав тут.
9) Добавляємо сайт в пошукові системи. Докладніше тут.
10) Тепер залишається чекати індексації сайта. Закидуємо сайт в САПУ, виставляємо середню ціну по системі і через 1-2 місяці ссилки повинні розкупитися.
Бажано продавати по 7-8 ссилок з головної сторінки, з другого і третього рівня по 3-4.
Ніби усе. Якщо все правильно зробили – такий сателіт повинен нам приносити по 1$ в місяць мінімум…

Пропоную переглянути фильм дориан грей читать обзор фильма…

Ви можете залишити коментар, чи трекбек з вашого власного сайту.

3 коментарі до “Інструкція по створенню сателіта за один день…”

  1. Arys коментує:

    ой хлопче, мені тебе жалко…

  2. admin коментує:

    :)

  3. Indragop коментує:

    Колись пробував таке робити, але виключно, щоб перенаправити всі запити на свій основний сайт

Залишити коментар