Квітень 2015 – вихід нової Windows 9 від Microsoft

Windows 9За неофіційними даними компанія Microsoft до квітня 2015 року підготувала чергову версію Windows 9. Офіційну заяву слід очікувати найближчим часом на заході Build. Про це повідомляє головний редактор інтернет-видання Windows IT Pro у своєму блозі.

Нагадаємо, що нещодавно від ресурсу ZDNet надійшла інформація, що найближчим часом користувачам будуть доступні оновлення для операційних систем таких проектів, як Windows, Windows Phone і Xbox. Дані оновлення покликані посилити їх інтеграцію. Правда їх поява не обов’язково буде пов’язана безпосередньо з оновленням самої версії поточної операційної системи.

Туркотт обіцяє, що анонс випуску Windows 9 запланований на заході Build 2014 для розробників від компанії Microsoft. Передбачувана дата проведення в США – квітень 2014 року. Очевидно одне, що випуск чергової операційної системи з новою назвою покликаний виправити імідж ОС від Microsoft з метою поліпшення її функціоналу. Перш за все будуть виправлені якості, що викликали нарікання від користувачів Windows 8. Дане припущення було висунуто здесь інтернет-порталом usvinternet.ru.

Поки досконально невідомо про якість змін у новій ОС. Згідно з останніми чутками, розробники Microsoft планують поліпшити ряд додатків і плитковий інтерфейс. The Verge нагадує про можливість впровадження в ОС повноцінного меню «Пуск». Слід уточнити, що дана опція може з’явитися вже в найближчому оновленні Windows 8.1, яке буде випущено вже цього року.

ОС Windows 8 була випущена в жовтні 2012 року. Основні зміни її функціоналу були націлені на максимальне полегшення роботи на сенсорних екранах планшетів та інших гаджетів. Тим не менш, частка Windows на сучасному ринку планшетів склала 3,4% за підсумками 2013 року.

Ви можете залишити коментар, чи трекбек з вашого власного сайту.

Залишити коментар