Reg.ru став найбільшим реєстратором доменів RU

Reg.ruУ жовтні 2013 компанія Рег.ру подолала рубіж в 1, 34 млн. доменів RU на обслуговуванні, ставши найбільшим реєстратором в основній національній доменній зоні RU, а також стала безперечним лідером за часткою нових реєстрацій доменів. Сьогодні в Reg.ru реєструється кожен другий домен в Росії.

Поряд з найбільшим портфелем доменів RU, реєстратор у жовтні 2013 досяг ще одного рекорду, зайнявши 50% ринку нових реєстрацій у всіх доменних зонах. В даний час більше половини всіх доменів, які щодня реєструються в Росії, припадає на Reg.ru.

Хочу додати, що Рег.ру став моїм улюбленим реєстратором, я всі домены тримаю там. По-перше, через їх магазин доменів набагато зручніше їх продавати – не потрібно підписувати окремі довіреності на доменні імена, досить зробити один раз довіреність на договір, і можна виставляти скільки завгодно доменів.

По-друге, компанія дуже активно впроваджує нові сервіси, в тому числі і для домейнерів, і уважно прислухається до проблем і побажань клієнтів. Тому цілком закономірно, що Reg.ru стала найбільшим реєстратором у Росії. Так тримати!

 

Ви можете залишити коментар, чи трекбек з вашого власного сайту.

Залишити коментар