Google Analytics представив новий тип звітів про клієнтів

google-analyticsЯк повідомляється в офіційному блозі Google Analytics, на днях сервіс статистики представив новий тип звітів про клієнтів (Custom Dimensions). Новинка знаходиться у вкладці Secondary Dimension версії Universal Analytics («Універсальна аналітика») і дозволяє користувачеві сервісу інтегрувати дані про своїх клієнтів з сервісом веб-аналітики для подальшого вивчення.

Використовуючи доступні в Custom Dimensions дані про клієнтів, поряд зі стандартними звітами, можна істотно підвищити ефективність роботи з сервісом статистики, а також виявити найбільш важливі для бізнесу показники.

Крім того, тепер користувачі сервісу отримали можливість адаптувати стандартні звіти під специфіку свого ресурсу, з тим, щоб поліпшити розуміння і наочність статистики і краще аналізувати потреби різних сегментів клієнтів.

Google Analytics

Так, наприклад, на наведеному скріншоті користувачі, що стали постійними відвідувачами і заходять на сайт з закладок (рядок 1), були помічені як «Золоті»; користувачі, які переходили на ресурс зі звичайного пошуку або рекламних посилань AdWords (рядки 3,4), класифікувалися як «Діамантові»; а користувачі, які переходили на сайт інших джерел, наприклад, з посилань в повідомленнях у Групах Google, або зі статичних сторінок на інших сайтах Google (рядок 2) отримали мітку «Платинові». Така класифікація дозволяє судити про ступінь важливості для власника ресурсу кожної з перерахованих категорій користувачів.

Крім того, представники Google Analytics нагадують власникам бізнесу про важливість інвестицій, спрямованих на просування ресурсу в пошуку Google, оскільки саме цей канал дозволяє залучити найбільш лояльних і цінних клієнтів на їх сайти. Тому якщо вам потрібна разработка интернет магазинов, не забувайте про такий сервіс функціонал, як  Universal Analytics, який значно полегшиться аналіз та просування проекту.

У свою чергу, нагадаємо, що функціонал Universal Analytics («Універсальна аналітика») офіційно вийшов зі стадії бета-тестування і став доступний всім користувачам сервісу Google Analytics наприкінці березня 2013 року. Новинка дозволяє власникам сайтів: аналізувати те, як користувачі взаємодіють з їх ресурсом; визначати ступінь залученості користувачів в роботу з мобільними додатками; розраховувати ступінь повернення інвестицій, вкладених у створення і просування сайту, а також виявляти найбільш ефективні канали, що забезпечують сайту максимальну конверсію; точніше визначати запити користувача аудиторії.

Ви можете залишити коментар, чи трекбек з вашого власного сайту.

Залишити коментар