CPA – партнерські програми з оплатою за дію

CPA - партнерські програмиУ традиційних партнерських програмах свою винагороду (комісійні) партнер отримує в разі успішного продажу товару або послуги. Це партнерки типу PPS (Pay Per Sale) – оплата за продаж.

У західному секторі інтернету вже давно успішно працюють партнерські програми з оплатою за дію. Це партнерки типу CPA – Cost Per Action. Великі перспективи у подібних партнерських програм є і в Рунеті.

Як працюють CPA партнерки?

Рекламодавець створює пропозицію (оффер). Партнер просуває цю пропозицію і отримує винагороду за дії користувачів, яких він привів на сайт рекламодавця. Вам, як партнеру не потрібно робити продажі. По суті оффер – це партнерська програма.

Які можуть бути оффери?

  • Заповнення форми (анкети) на сайті рекламодавця.
  • Реєстрація на сайті рекламодавця.
  • Підписка на отримання розсилки.
  • Реєстрація в онлайн-грі.
  • Заявка на кредит.
  • Замовлення безкоштовного зразка продукту.
  • Скачування пробної версії якої-небудь програми.
  • Купівля товару (як цифрового, так і фізичного).

Плата за дію використовується для залучення нових клієнтів. Рекламодавець (продавець) сподівається на майбутні продажі і виплачує своїм партнерам частину свого потенційного прибутку. Рекламодавець в рамках своєї пропозиції (оффер) може також платити і за покупку.

Випадкові відвідувачі навряд чи будуть зацікавлені виконувати якісь дії. Тому трафік, який ви залучаєте на сайт рекламодавця, повинен бути якісним.

Рекламодавців і партнерів об’єднують CPA мережі. Для того, щоб отримати доступ до CPA – Оффера, необхідно пройти реєстрацію хоча б в одній CPA – Мереж. Після реєстрації ви отримуєте доступ до всіх оффера (рекламних пропозицій) мережі.

На цьому сайті http://cpatop.ru/ можна подивитися найвідоміші cpa сети.

Для реєстрації в зарубіжних CPA -мережах необхідно навести докази, що ви здатні забезпечити якісний трафік. Від вас буде потрібно наявність англомовного сайту на зарубіжному хостингу. Для просування CPA партнерок непогано використовуються банери, пропоновані рекламодавцями. У буржунеті досить багато рекламних мереж, де можна підібрати відповідні сайти під просувний оффер.

Партнер може використовувати трафік зі свого сайту (якщо він досить розкручений). Але в основному для CPA трафік купують. У будь-якому випадку необхідні початкові вкладення.

У великі західні CPA-мережі не так-то просто потрапити. Вам можуть зателефонувати і провести співбесіду англійською. Тому ваш англійський повинен бути аж ніяк не нижче середнього рівня.

Ви можете залишити коментар, чи трекбек з вашого власного сайту.

Залишити коментар