Карта пам’яті на терабайт

Карта пам'яті на терабайтБлизько року тому споживачі могли придбати флешку лише на 256 гігабайт. У той час це був максимальний розмір знімного пристрою, що запам’ятовує, але зараз цей розмір був перевищений рівно в 4 рази. Такий збільшений об’єм представила всім відома компанія Kingston. Ця новина стала відома під час виставки CES 2013, коли компанія зробила анонс свого продукту.

Ця карта памяти microsd носить назву DataTraveler HyperX Predator 3.0 (Карта пам’яті на терабайт). Користувачі з інтерфейсом USB 3.0 можуть без будь-яких проблем використовувати цю флешку, але вона також має зворотну сумісність з USB 2.0. Карта пам’яті має 240 МБ і 160 МБ читання і запису даних в секунду відповідно. Її розміри не такі великі, всього 7,2 х2, 7х2, 1 см.

На даний момент невідомо, за скільки можна буде придбати дану карту пам’яті.

Трохи про компанію Kingston (цікавий факт). Щоб краще просувати свою продукцію, компанія створила свою поп-групу під назвою DreamGirls. Тільки ця група заснована на прекрасній половині людства. Трохи раніше (у тому році), дівчата з групи створили відділ компанії Kingston, який працює з усією громадськістю. На даний момент, щоб дізнатися будь-яку інформацію або отримати офіційний коментар, необхідно звернутися в цей відділ компанії.

На даний час Kingston входить в першу сотню компаній в усьому світі для гарного працевлаштування. Цей список склав журнал Fortune.

Ви можете залишити коментар, чи трекбек з вашого власного сайту.

Залишити коментар