Редагуємо видачу Яндекса голими руками

пошук ЯндексаНемає постійного доходу? Набридло робити ГС? Не клеїться з СДЛ? Хочете вплинути на ранжирування сайтів у видачі ПС Яндекс? Потрібна робота? У вас є шанс влаштуватися в службу оцінки якості пошуку Яндекса на перспективну посаду асесора !

Мало хто знає, що по певних запитах видача будується не тільки з результатів оцінки сторінок роботами, а й живими людьми – асесорами.

Асесор – людина-експерт, який може вплинути на упорядкування сайтів у видачі.

Думаю, відбувається все так. Є, припустимо, конкурентний запит до якоїсь тематики. Асесори аналізують сайти з видачі та впорядковують їх найбільш ефективно з точки зору корисності для користувача. Тобто дають оцінку сайту. Результати оцінки асессорів враховуються в алгоритмах і видача остаточно вибудовується.

Не знаю, скільки асессорів у Яндекса, але щось підказує, що їх чимало і їх кількість зростає. Тепер і ви можете віддалено працювати асессором, якщо відправите заявку, і вашу кандидатуру схвалять. Вам дадуть доступ на assessor.yandex.ru, рукавички, лопату, брелок для ключів «Працівник Яндекса» і видадуть ліцензію на «просування без фільтрів» на 1 сайт :) .

Також в Яндекс потрібні ось такі фахівці: http://company.yandex.ru/job/vacancies/

Отже, якщо СЕО уже не дає відчутних успіхів, то поспішайте зайняти вакантні місця, товариші нероби!

Ви можете залишити коментар, чи трекбек з вашого власного сайту.

Залишити коментар