HGST представила жорсткий диск об’ємом 6 ТБ

HGSTЗдавалося б , новина про новий жорсткий диск, нехай навіть і з величезною ємністю , повинна бути досить нудною і непомітною. Однак , це не так , коли мова йде про жорсткий диск Ultrastar He6 компанії HGST , яка є дочірнім підприємством Western Digital . Компанія зуміла створити диск , який буквально в усьому відрізняється від звичних HDD. Крім збільшеної місткості пристрій може похвалитися незвичайною конструкцією і вельми корисними властивостями.

Крім того , що компанія зуміла добитися значного збільшення ємності в порівнянні із звичайним жорсткими дисками , в HGST уклали всю конструкцію в абсолютно герметичний корпус і наповнили його гелієм. Все це , а також використання 7- дискового стека замість стандартного 5- дискового , дозволило збільшити міцність та енергоефективність пристрою , а також підвищити час служби , що вкрай важливо в корпоративному секторі. Більше того , завдяки непроникному корпусу вінчестер можна занурити в охолоджуючий агент і підвищити ефективність роботи.

Таким чином , дійсно новий продукт в стандартному 3,5 – дюймовому корпусі явно буде цікавий великим корпораціям з власними DATA – центрами , а також різним дослідницьким центрам , які працюють з великими обсягами даних. З іншого боку , нічого не заважає компанії просувати ці вінчестери і на звичайному споживчому ринку , однак очікувана вартість UltraStar He6 занадто висока, щоб пересічний користувач міг його собі дозволити. Але якщо ви все таки готові переплатити за новий вінчестер, то можливо вас зацікавить доставка из Китая, карго из Китая, контейнеры. На такій доставці можна значно зекономити, адже товари з Китаю можна придбати по дешевим цінам.

Ви можете залишити коментар, чи трекбек з вашого власного сайту.

Залишити коментар