Google веде переговори з придбання BlackBerry

Google-BlackBerryРесурс Reuters повідомляє , що Google є однією з компаній, зацікавлених у повній або частковій покупці Blackberry . У останньої було 6 нелегких років, протягом яких компанія втрачала позиції на ринку смартфонів , конкуруючи з iOS і Android -пристроями.

Придбання Blackberry є цікавим ходом з боку пошукового гіганта. Поки Blackberry виробляли телефони для корпоративних клієнтів в перебігу багатьох років , Google забезпечувала цих користувачів електронною поштою і хмарними сервісами за допомогою своїх додатків.

Як пише android портал, комбінація з апаратною частиною Blackberry та програмним забезпеченням від Google може бути дуже привабливою для багатьох корпоративних покупців. BlackBerry Messenger готується до виходу на Android і iOS найближчим часом і може стати цікавим доповненням до Google Talk і Hangouts.

Також ми знаємо , що Google потребує патентів, щоб протистояти Nokia , Microsoft і Apple. Купівля Motorola була в основному через патенти , які мала ця компанія , але багато з цих патентів вважаються FRAND , що означає, що ці патенти не забороняють іншим компаніям використовувати ці технології у власному виробництві . Таким чином , Google не отримала бажаної зброї в цій патентній війні .

Враховуючи те , що Google і Blackberry мають сильний вплив на корпоративному ринку , а також доповнюють один одного софтверно і хардверно , не дивно, чому Google розглядає пропозицію з придбання Blackberry .

Ви можете залишити коментар, чи трекбек з вашого власного сайту.

Залишити коментар