Перенесення сайта на WordPress на другий хостинг чи домен

Перенесення сайта на WordPress на другий хостинг чи доменІнколи нам потрібно перенести сайт, зроблений на WordPress, на другий хостинг чи взагалі змінити домен з хостингом. Сам з цим недавно зустрівся. Перенесення сайта на другий хостинг у мене відбулось без проблем. А от з доменом прийшлось помучитись. Пропоную вам маленьку інструкцію, яка допоможе вам у цьому.

1) Спочатку необхідно скопіювати всі файли з фтп-сервера старого хостинга на новий. Якщо хостинг підтримує, можна закачати все в один архів, який завантажуємо і розпаковуємо на новому хостингу. Якщо хостинг не підтримує роботу з архівами, тоді прийдеться все завантажувати пофайлово, але цей процес займе у вас значно більше часу.

2) Переносимо дамп бази даних. Спочатку необхідно експортувати дамп БД через phpMyAdmin, використовуючи відповідний пункт меню. Після чого імпортувати цей дамп через той же phpMyAdmin вже на новому хостингу. Процес, начебто, простий, але у деякий випадках, особливо при завантаженні дампів великого розміру, можуть виникнути труднощі з імпортом – з’являється або порожня сторінка, або помилка типу “часовий ліміт перевищений”.

3) Цей пункт ми використовуємо лише у випадку, якщо ми міняємо домен сайта. Відкриваємо дамп бази даних, який ми зберегли на комп’ютері під час експорту через phpMyAdmin в любому текстовому редакторі, в меню редактора находимо пункт “знайти і замінити”, в поле “знайти” вводимо старий домен, наприклад “olddomen.org.ua”, а в полі “замінити” вводимо новий домен, наприклад “newdomen.org.ua”, жмемо “OK” і зберігаємо дамп. Тепер його можна імпортувати на новий хостинг через phpMyAdmin.

4) Після усіх процесів не забуваємо змінити у файлі “wp-config.php” дані нашого нового хостингу (базу даних, хост).

Після всіх вищеописаних дій залишається лише змінити NS-сервера вашого домена, щоб сайт запрацював на новому хостингу.

Хочу вам запропонувати срочное оформление загранпаспорта.


Ви можете залишити коментар, чи трекбек з вашого власного сайту.

2 коментарі до “Перенесення сайта на WordPress на другий хостинг чи домен”

  1. PlanetaJob коментує:

    Horoshaya infa!

  2. vector коментує:

    я також недавно перейшов на другый хостинг ,булы невелыки проблемы але быстро все владнав)

Залишити коментар