Google відкриває центри підтримки стартапів в Північній Америці

GoogleНова програма, відкрита Google, допоможе розвинути потенціал ще неохоплених високими технологіями регіонів Північної Америки. Великі технологічні центри для спільної роботи мережі Tech Hub Network будуть відкриті в семи містах: Чикаго, Денвері, Детройті, Даремі, Міннеанаполісі, Нешвіллі, США і Ватерлоо, Канада.

У деяких з цих міст, наприклад, у Чикаго, вже присутні підрозділи Google Motorola, проте проект передбачає велику залученість Google в процес організації, просування і виведення на ринок нових технологій і сервісів.

Кожен центр Tech Hub стане офіційним партнером Google, що дозволить отримати фінансову підтримку, а також допомогу від співробітників компанії, які налагодять зв’язки з місцевим співтовариством. У ряді міст Google також має намір виступити в якості інвестора і куратора нових стартап-проектів. Тому, якщо у вас є малый бизнес на дому, ви можете звернутись в один із центрів Google за підтримкою.

Надалі проект Tech Hub Network буде відкривати центри підтримки в інших країнах. Схожа програма Google for Entrepreneurs, яка підтримує розвиток підприємництва по всьому світу, працює вже в 100 країнах.

До речі, корпорація Google готується запустити оновлений алгоритм Penguin в найближчі 2 тижні. Про це в ході свого виступу на SEO Conference 2013 в Казані, 26 вересня 2013 року, повідомив інженер відділу якості пошуку Google Володимир Офіцеров.

За його словами, фільтр «Пінгвін», оновлений до версії 2.1 і націлений на боротьбу з платними посиланнями, буде «агресивно знижувати у видачі сайти, якість яких не відповідає вимогам, що пред’являються Google до ресурсів».

У свою чергу, нагадаємо, що:

  • Вперше алгоритм Penguin вийшов 24 квітня 2012 і торкнувся приблизно 3% пошукових запитів;
  • Перший апдейт Penguin до версії 1.1. відбувся 26 травня 2012 і торкнувся менше 0,1% пошукових запитів;
  • Друге оновлення фільтра сталося 5 жовтня 2012 і торкнулося приблизно 0,3% пошукових запитів;
  • Penguin 2.0 був офіційно представлений 22 травня 2013.
Ви можете залишити коментар, чи трекбек з вашого власного сайту.

Залишити коментар