Як вибрати віртуальний сервер? (VPS)

віртуальний серверДля розміщення свого сайту або іншого інтернет проекту в глобальній мережі існує безліч пропозицій хостингу. Це обумовлено в основному різницею розв’язуваних тим чи іншим видом хостингу завдань. Якщо проект передбачає необхідність складного або персонального адміністрування, наявності спеціальних додатків або сервісів, особливостей налаштування, то кращим рішенням є оренда віртуального сервера.

Послуга віртуального сервера полягає в наданні користувачу місця на загальному сервері з практично повними можливостями фізичного сервера. Це досягається поділом сервера на кілька віртуальних, кожен з яких має доступ тільки до строго обмеженої кількості ресурсів, таких як обсяг диска, час процесора і пам’ять. Такий підхід дозволяє створювати на виділеному віртуальному сервері певне місце, яке необхідне для розміщуваного сайту з наданням прав адміністратора, не залежати від ресурсоспоживання інших сайтів-«сусідів», а так же уникнути проблем пов’язаних з негативними діями їх розробників. Однак, вибираючи даний вид хостингу, користувач повинен бути готовий до того, що установка всіх додатків і адміністрування сервера буде лягати цілком на його плечі.

При виборі хостингу слід в першу чергу вивчати пропоновані хостинг-провайдерами параметри для того чи іншого тарифного плану, а так само надання додаткових послуг. Наявність встановленого програмного забезпечення, системи управління і можливості моніторингу ресурсів може істотно спростити завдання користувача.

Після вибору потрібного тарифного плану необхідно упевнитися в якості наданих послуг. Можна не тільки уважно вивчити сайт-візитку хостинг-провайдера, а й ознайомитися з думкою його клієнтів. Більшість хостерів пропонують тестові акаунти. Так є можливість відстежити якість роботи віртуального сервера, в тому числі в пікові години і дні.

Також важливим фактором гарного хостингу є наявність, бажано цілодобової, технічної підтримки. Оперативне вирішення апаратних проблем може надати тільки професійний дата-центр. А обладнання багато дата-центрів купють на http://e-server.com.ua/servernye-shkafy, в тому числі телекомунікаційні шафи, стійки та багато іншого.

Ви можете залишити коментар, чи трекбек з вашого власного сайту.

Залишити коментар