Google купив мобільний соціальний додаток Bump

соціальний додаток BumpЯк пише видання The Verge, Google придбав мобільний сервіс Bump , що дозволяє користувачам здійснювати миттєвий обмін контактними відомостями, фотографіями, відео і файлами, злегка вдаривши два телефони один об одний. «Просто відкрийте і злегка удартеся руками, тримаючи телефони в кулаці. Останнє, як за помахом чарівної палички, зробить сам Bump. Відкрийте сторінку http://bu.mp на комп’ютері і натисніть на клавішу пробілу, щоб передати фото, відео або файли на ПК », – йдеться в описі програми.

Вперше новина про покупку корпорацією Google мобільного додатку була опублікована в блозі сервісу Bump його керівником і співзасновником Девідом Лібом (David Lieb). При цьому, подробиці угоди не розголошуються. «В якості основної місії компанії Bump ми бачили створення найпростіших інструментів для поширення важливої ​​інформації, якою люди діляться один з одним за допомогою мобільних пристроїв. Ми боремося за те, щоб створювати унікальний користувальницький досвід, що створює відчуття чарівництва, і побудований на інноваціях, математики та унікальних алгоритмах обробки даних. Таким чином, в історії нашої компанії не може бути більш хвилюючого моменту, ніж нинішній, коли ми стали частиною Google – компанії, яка абсолютно впевнена в тому, що комп’ютерні технології та технології створення додатків, що дозволяють вирішувати складні завдання, дадуть нам можливість принципово змінити шляхи взаємодії людей у цьому світі », – йдеться в заяві CEO Bump.

Повідомляється також, що покупка сервісу Bump корпорацією Google  не позначиться на його роботі. Також як і належить компанії сервіс збору фотографій Flock , Bump продовжить свою роботу і буде доступний користувачам.

Цілком імовірно, що Google почне використовувати розробки Bump з метою розвитку концепції бездротового обміну даними і файлами в своїх мобільних пристроях і інтегрує технології в операційні системи Android і Chrome.

Ви можете залишити коментар, чи трекбек з вашого власного сайту.

Залишити коментар