Foursquare буде продавати дані про користувачів рекламним агентствам

0_b04ed44Як пише видання Marketing Land з посиланням на повідомлення Ad Age, геолокаційний сервіс Foursquare в рамках програми по збільшенню власного прибутку має намір продавати інформацію про місцезнаходження і поведінці користувачів рекламним агентствам-посередникам. Таким чином, за заявою представників геолокаційного сервісу, Foursquare хоче стати «географічним прошарком для всього інтернету».

Так, згідно з інформацією, отриманою виданням Ad Age з джерел, близьких до даної ситуації, геолокаційний сервіс Foursquare уклав угоду з розробником рекламних технологій – компанією Turn, в рамках якого рекламна компанія-посередник може використовувати інформацію про місце знаходження користувачів геолокаційного сервісу з метою їх подальшого ретаргетінгу на сайти продавців, товарами яких люди цікавилися раніше.

Також повідомляється, що вже сьогодні Foursquare сегментує власну аудиторію на підставі місця розташування користувачів, їх активності  і готова надати структуровану інформацію компанії-посереднику, що спеціалізується на рекламних технологіях. Таким чином, виявивши категорії, які цікавлять користувачів, рекламодавці зможуть транслювати їм релевантну дисплейну і відео-рекламу, а головне здійснювати ретаргетинг на потенційних покупців, які раніше зацікавилися пропозицією того чи іншого продавця.

Вже сьогодні дані про місцезнаходження користувачів розглядається рекламодавцями як одна з найбільш цінних категорій інформації – багато в чому це обумовлено зростаючою популярністю мобільних пристроїв. Так, згідно з прогнозами провідних аналітиків галузі, світові витрати рекламодавців на модель RTB до 2016 року можуть скласти 13,9 млрд. дол США. Що ж до частки витрат на RTB в сегменті дисплейної реклами то до 2016 року вона може збільшитися з 5% до 20%.

Ви можете залишити коментар, чи трекбек з вашого власного сайту.

Залишити коментар