Google належить 25% інтернет-трафіку в США

Аналітична фірма Deepfield повідомила про те, що інтернет-компанія Google поставила новий рекорд за кількістю трафіку і кінцевих пристроїв, на яких використовуються сервіси компанії. Частка інтернет-трафіку Google в США перевищує комбіновану частку Facebook, Netflix і Twitter і становить 25%.

За даними Deepfield, 60% всіх пристроїв, підключених до мережі Інтернет, протягом звичайного дня обмінюються трафіком з серверами Google. У даних звіту враховувалися комп’ютери та мобільні, а також сотні різноманітних ігрових консолей, домашніх медіацентрів та інших пристроїв.

Останні великомасштабні дослідження, опубліковані в 2010 році, демонстрували, що Google належало тільки 6% всього інтернет-трафіку. Остання робота Deepfield показала, що сьогодні Google належить в середньому близько 25% інтернет-трафіку. Єдиним порівнянним конкурентом є сервіс Netflix, піки використання якого припадають на вечірній прайм-тайм і ранковий апдейт.

Основною причиною такого значного зростання дослідники називають впровадження тисяч серверів Google провайдерами інтернет-з’єднання. Незважаючи на відсутність широкого висвітлення цього процесу в медіа, переважна більшість провайдерів інтернет-з’єднання в США встановили сервера компанії в рамках проекту Google Global Cache. При попередньому аналізі присутності компанії, Deepfield повідомляв про переважне впровадження серверів в Азії, Африці та Латинській Америці.

За словами організаторів, дослідження відображає стан 1/5 користувацького сегмента мережі Інтернет у США.

До речі, якщо вас цікавлять можливості не тільки інтернет реклами, то рекомендуємо спробувати смс рекламу. СМС-реклама – це унікальний спосіб змусити клієнтів звертатися за допомогою саме у вашу компанію.

Ви можете залишити коментар, чи трекбек з вашого власного сайту.

Залишити коментар