Як зробити блог унікальним?

1. Потрібен план розвитку блогу, стратегія і місія. Відповіді на питання: Навіщо? і Чому? я буду вести свій блог.
2. На вашому сайті буде реальний заробіток, тільки якщо ви зможете допомогти людині.
3. Щоб люди почали вам віддавати гроші – за партнерки, за кліки, за те і се їм потрібно дати цінність. Реальний і корисний продукт. Він повинен вирішувати проблеми людини
4. Бабло збирають блоги які зроблені з душею.
5. Не отримавши швидкого результату не здаватися, йти далі, змінюватися і робити блог краще. Він немов дитина або інший серйозний проект, вимагає постійного і невсипущого вливання сил, часу, і грошей.
6. Навіть якщо ви все зробите, не можна гарантувати результату. Є найголовніше, мега супер секретна зброя яке зробить будь-який сайт відомим і авторитетним. І дозволить зняти питання как вести блог, з порядку денного.

І ця зброя, ми з Вами, тобто автори своїх блогів. Наша особистість, унікальний бренд ось що принесе нам славу, популярність, успіх, а значить і гроші. Це воістину золоті слова для блогу!
Блог створений для самовираження. Діліться досвідом з іншими, робіть матеріал в авторському стилі і все буде у вас добре. Вам потрібно навчити, розповісти, підтримувати і втішати відвідувача.
Багато людей читають сайти, просто тому що їм автор цікавий.
Особистість – головна конкурентна перевага, і всі ваші справи, сервіси та курси повинні асоціюватися з вашою особистістю з вашим брендом.

Ви можете залишити коментар, чи трекбек з вашого власного сайту.

Залишити коментар