Google поміняє роботу пошуковика на вимогу конкурентів

Відносно інтернет-компанії Google ведеться розслідування владою Європейського союзу. У відповідь, компанія запропонувала врегулювати це питання, змінивши роботу пошуковика так, щоб він показував власні рішення компанії в одному ряду з конкурентами, наприклад, Microsoft. Два роки тому компанія Microsoft і десяток інших організацій подали скаргу на Google до Євросоюзу. У ній вказувалося, що Google штучно занижує результати конкурентів при роботі пошуку і просуває власні рішення. Протягом всього часу Брюссель веде розслідування. Одночасно з цим, офіційного розслідування розпочато не було. З цієї причини Брюссель і сама компанія не дає жодних коментарів.

Минулого тижня проходили неофіційні переговори, на яких представники компанії Google запропонували більш чітко розділити власні результати від посилань на сервіс своїх конкурентів. Крім цього, вони вказали, що в пошуковику будуть вказані посилання, щоб користувачі змогли переадресувати свій запит пошуковикам-конкурентам, у разі, якщо їм не підійде результат Google.

Financial Times повідомляє, що Microsoft та інші компанії, не влаштовують такі зміни, оскільки вони не знімають суть претензій. Девід Вуд з групи ICOMP вважає, що конкретних пропозицій щодо виправлення пошуковика надано не було, змінилася тільки вивіска, тому Microsoft буде домагатися більш істотних змін. У переговори між Google і Брюсселем була залучена Microsoft, але останнім часом її участь в обговоренні даного питання знизилась.

Як вважає SEO-компанія web-kran.com.ua, незважаючи на те, що Євросоюз і компанія Google не коментують проведення розслідування, відомство протестує ринок на предмет заходів навколо компанії Google. Крім цього, як пишуть європейські видання, планується ознайомити з пропозиціями, представленими Google, всіх конкурентів. Як тільки відомство Девіда Вуда матиме конкретний план змін, відразу ж почнеться підготовка до обговорення.

Ви можете залишити коментар, чи трекбек з вашого власного сайту.

Залишити коментар