Для чого створюються сайти?

Кількість нових сайтів, які щодня з’являються в інтернеті, просто вражає. На жаль, далеко не всі з них цікаві і корисні, лише одиниці несуть в собі добре, мудре, вічне.

Навіщо ж стільки багато? Навіщо люди створюють сайти?

Почнемо з необхідності. Сьогодні кожна компанія зобов’язана мати своє представництво в інтернеті. Це свого роду її візитна картка. Звичайно, будь-якій компанії при цьому хочеться, щоб її сайт виглядав “на рівні”. Тому тут в більшості випадків дизайн та створення сайтів доручається професіоналам – веб-студіям.

Наступний момент – інтернет-комерція. Інтернет – перспективний канал для реалізації товарів і послуг. Правда, в нашій країні він використовується все ще вкрай мало. Як я писав в попередньому пості свого блогу, онлайн-торгівля займає у нас лише 2% від усього роздрібного товарообігу.

Заробіток. Величезне число людей створюють сайти заради заробітку. Основними видами заробітку на сайті є: продаж посилань і рекламних оглядів, заробіток на контекстній, банерній та тизерній рекламі, участь в партнерських програмах. Намагаються заробляти на перерахованому багато, але гідно заробляти виходить далеко не у всіх. Тому й так багато сьогодні в інтернеті занедбаних сайтів (особливо на безкоштовних хостинг-платформах), що належать людям, які намагалися, але через брак досвіду і реальних доходів, закинули цю затію.

Себе показати. Блогерський рух, власне кажучи, з цього і виникло. Люди створювали блоги з метою самореалізації, пошуку однодумців, друзів. Інша справа, що для тих блоггерів, хто став більш-менш популярним, справа прийшла до монетизації.

Добре, мудре, вічне. В даний час в мережі існує досить велика кількість інформаційних (включаючи ЗМІ) та освітніх ресурсів, які не мають на меті отримання прибутку.

Ви можете залишити коментар, чи трекбек з вашого власного сайту.

Залишити коментар