Chromium запускає новий браузерний двіжок Blink

Блог Google Україна повідомив про запуск для проекту Chromium нового браузерного двіжка Blink, розробленого на основі WebKit .

Запуск нового браузерного двіжка може мати для мережі серйозні наслідки. Однак, розробники програмного забезпечення проекту Chromium впевнені, що наявність декількох двіжків (так само, як і наявність кількох веб-браузерів) послужить стимулом для інновацій і з часом поліпшить стан всієї відкритої мережевої екосистеми.

У короткостроковій перспективі впровадження Blink не припускає серйозних змін у роботі веб-розробників. На початковому етапі основна робота буде зосереджена на вдосконаленні внутрішньої архітектури та спрощення вихідного коду. Наприклад, планується відразу видалити 7 білд-систем та більше 7 тис. файлів, які включають понад 4,5 млн. рядків коду. У більш довгостроковій перспективі вдосконалений вихідний код буде означати більш стабільну роботу і меншу кількість неполадок.

Під час переходу на новий двіжок передбачається тісна співпраця з постачальниками інших браузерів в цілях подальшого розвитку системи і забезпечення сумісності її елементів. З цією метою були розроблені основні принципи для створення нових функцій веб-платформи , в яких особливу увагу приділено відповідності відкритим веб-стандартам, а також питанням сумісності та прозорості.

Нагадуємо, що на відкритій платформі Webkit і надбудові Chromium побудований Яндекс.Браузер, представлений компанією 1 жовтня 2012 року. Крім того, на початку 2013 року, сподіваючись на збільшення мобільних користувачів, Opera Software вважала за потрібне поступово відмовитися від власної платформи Presto, і перейти на WebKit , з метою претендувати на більш широке застосування під Android.

До речі, недавно шукав собі новий хостинг, у пошуках дуже допоміг мені інтернет-сервіс огляду і рейтингу хостинга. Прочитавши відгуки, хостинг собі підібрав за лічені години. Не можу не рекомендувати такий потрібний сервіс.

Ви можете залишити коментар, чи трекбек з вашого власного сайту.

Залишити коментар