SeoHammer – варто спробувати!

Вітаю читачів мого блогу. Сьогодні хочу розповісти про ще один сучасний агрегатор закупівлі та аналізу посилань – SeoHammer.

Технології в світі Seo не стоять на місці і постійно розвиваються. Але пошукові системи також не відстають і намагаються все жорсткіше контролювати роботу оптимізаторів. Щоб не придумували пошукові системи, але закупівлю посилань для просування сайтів ще ніхто не скасував. Звичайно, процес закупівлі посилань досить трудомісткий і затратний по часу. Хоча це можна трохи виправити і скористатися сервісом S-Hammer – агрегатором другого покоління.

Особливості SeoHammer

Основною особливістю сервісу SeoHammer.com.ua є аналіз якості закуповуваних посилань. Тобто, посилання будуть закуповуватися тільки на тих сторінках, які перевірені самим агрегатором. Це допоможе уникнути закупівлі на спамних донорах, які можуть не тільки не просунути потрібний вам запит в ТОП, а і зовсім навпаки. І ще кілька переваг даного сервісу:

  • швидке просування – сайт можна додати в систему всього одним кліком
  • можливість перевірити якість закуплених посилань на інших сервісах
  • автоматичне зняття неякісних посилань
  • автоматична докупка посилань
  • простота і зрозумілість
  • постійна перевірка якості проекту, аналіз та перевірка куплених посилань більш ніж по 100 параметрів.

Загалом, найбільший акцент сервіс ставить на якість посилань. Адже використання тільки якісних лінків дозволить закуповувати їх у меншій кількості, що приємно відобразиться на вашому бюджеті. До речі, про бюджет – комісія системи становит всього 5%, що значно нижче серед інших агрегаторів.

Перші враження про це агрегаторі у мене склалися позитивні. А далі подивимося, що вийде.

Ви можете залишити коментар, чи трекбек з вашого власного сайту.

Залишити коментар