Доменні перли або найбезглуздіші домени

Саме завдяки домену ми складаємо своє перше враження про сайт, який мають намір відвідати, але іноді це враження буває оманливим.

Трохи статистики. За даними на 2010 рік в мережі Інтернет налічувалося близько 192 мільйонів доменних імен, а їх приріст становив 3,7 мільйона на місяць. Серед такої величезної кількості звичайних, а іноді і дуже банальних імен, зустрічаються домени, здатні викликати здоровий сміх ну або хоча б здивовану посмішку. Шановні пані та панове, представляю вашій увазі підбірку одних з найбільш неординарних доменних імен.

Очолює цей список домен Google, а точніше gooooooooooooooooooooooooooo
oooooooooooooooooooooooooooooooogle.com
. Зараз при вході на сайт ви виявите величезну кількість таких значків.

Однак, раніше цей сайт був багато в чому схожий на свого прабатька. На ньому були такі знайомі нам (ну майже) кнопки “Goooooooooooooooooooo …… gle.com Search” і “I’m Feee € ëëëeeeling Luuuuüüucky». Забавно, що сказати.

Для більшості користувачів мережі не буде шоком домен з, скажімо, 60 символів. Однак і серед таких довготелесих доменних імен попадаються досить оригінальні. Регистрация домена була здійснена уже давно. А сам сайт має назву thelongestlistofthelongeststuffat
thelongestdomainnameatlonglast.com
, на якому зібрані різні цікаві факти.

У цю ж купу можна віднести і thelongestdomainnameintheworldand
thensomeandthensomemoreandmore.com
, творці якого вважали свій домен найдовшим у світі і навіть подали заявку до Книги рекордів Гіннеса. Однак, на жаль, а може й на щастя, їх заявку відхилили. Аргумент був вельми простий – в цьому немає сенсу, бо рекорд можна побити додавши в доменне ім’я всього одну букву.

Ще більш сумна доля у домену 3.14159265358979323846264338327950288
4197169399375105820974944592.com
, який зараз взагалі не працює. Для тих хто не помітив, домен складається не з простого підбору цифр, а є десятковим відображенням числа Пі, принаймні до 63 знаки після крапки.

Інший домен – dowebsitesneedtolookexac
tlythesameineverybrowser.com
– містить у собі питання, яке перекладається як «Чи потрібно веб-сайтам виглядати однаково у всіх браузерах?». Не самий довгий домен і далеко не самий оригінальний, проте перейдіть по ньому і ви отримаєте вельми вичерпну відповідь на поставлені в домені питання. Стислість сестра таланту, можливо …

Чим-чим, а стислістю точно не були обдаровані творці-засновники містечка в Уельсі – Llanfairpwllgwyngyllgogerychwyrn
drobwllllantysiliogogogoch
, що в перекладі з валлійського означає «Церква святої Марії в улоговині білого ліщини біля бурхливого виру і церкви святого Тісіліо біля червоної печери». Ім’ям цього містечка названий сайт (llanfairpwllgwyngyllgogerychwyrndrobw
llllantysiliogogogoch.co.uk
), творці якого також не соромляться називати його сайтом з найдовшим доменним ім’ям. Цікаво, їм хтось говорив що розмір це не головне? ..

У хостерів теж є почуття гумору. Хлопці з Network Solutions так точно ним володіють, не дарма ж вони привласнили своєму сайту домен dotcom.com. Ось такий от каламбур.

Ви можете залишити коментар, чи трекбек з вашого власного сайту.

Залишити коментар