Забавні гаджети, натхненні пазлами

Різноманітні пазли для дорослих , які з кожним днем завойовують все більшу кількість шанувальників по всій земній кулі, виявляється здатні не тільки зайняти ваш вільний час або потренувати мислення і логіку, але і сподвигнуть на створення різноманітних дивовижних штучок.

Люди, які захоплені складанням пазлів, іноді проектують це своє хобі ще й на роботу, а деякі з них примудряються почати свій власний бізнес, пов’язаний безпосередньо з бесплатными пазлами. Так, заповзятливі японці налагодили виробництво дивовижних будильників, купити такий пазл можна в зарубіжних інтернет-магазинах. Фішка полягає в тому, що відключити дзвінок будильника, який будить вас вранці, можна лише зібравши деталі пазла в потрібній послідовності. Погодьтеся, спросоння це зробити не так то просто.

А це винахід може позбавити вас від гори брудних тарілок, коли ви забажаєте провести чергову домашню вечірку з друзями. Обробна дошка-пазл, складена з декількох деталей, дозволить вам нарізати шинку, сир і хліб, розкласти бутерброди на шматочки дошки і роздати їх гостям. Один такий дерев’яний пазл здатний замінити шість тарілок.

Пазл-формочка для печива напевно сподобається дітям, адже ці маленькі кухарі люблять допомагати дорослим на кухні. Дитина спочатку допоможе наліпити за допомогою формочки тісто, після чого може пограти вже готовими шматочками, зібрати з них пазл по своєму смаку. Пазли-печива можна додатково прикрасити різними написами або візерунками.

Ви можете залишити коментар, чи трекбек з вашого власного сайту.

Залишити коментар