Конструктор форм для WordPress Quphorm

Не так давно спробував дуже функціональний модуль для створення форм і опитувань, який необхідний для будь-якого серйозного проекту на WordPress – Quphorm WordPress Form Builder (колишній Iphorm). Цей конструктор форм для WordPress настільки мені сподобався, що я  рекомендую його усім до використання. 

Спочатку я використовував Contact Form 7, який хоч і непогано справлявся зі своїми обов’язками, але не мав достатньої функціональності в плані генерації капч або прикріплення файлів до листів. Я навіть не кажу про їх зовнішній вигляд і зовсім мовчу про збереження даних в базу даних після відправки листа.

Після декількох експериментів з безкоштовними конструкторами форм, в яких я трохи розчарувався (або через причини високого навантаження на хостинг, або через малі функції), і я став приглядатись у бік популярного і потужного плагіна Gravity Forms. Але ціна якось зовсім не вражала мене, адже 40 доларів за ліцензію на один сайт і 200 доларів за безлімітну версію – це немало, особливо для молодих проектів.

На щастя, восени минулого року був випущений конструктор форм Iphorm WordPress Form Builder 1.0, вартістю в 25 доларів за 1 сайт і 99 доларів за безлімітну версію, який я із задоволенням придбав. Поки що продаж безлімітної версії припинена на деякий час.

Чому я вибрав цей плагін, які його переваги?

  • Плагін володіє найпростішим в освоєнні конструктором форм. Елементи форми можна перетягувати за допомогою миші, додавати і видаляти їх одним кліком.
  • Конструктор форм володіє 14 базовими елементами сучасних форм, серед яких:
    - Флеш-завантажувач файлів з функцією завантаження декількох файлів одночасно, причому користувач може сам збільшувати кількість завантажуваних файлів прямо під час заповнення форми;
    - Поле дата і час з установкою кінцевих і початкових дат і часу;
    - Поля для Email та пароля з автоматичною перевіркою на правильність введення;
    - Вбудована Капча і включення сервісу reCAPCHA за допомогою пари натискань в налаштуваннях тощо;

Це лише невеликий список найсмачніших моментів даного конструктора форм для WordPress.

Отже, можна сказати, що це один з кращих і функціональних конкурентів аналогів Gravity Forms. Враховуючи діапазон цін на нього, можу з упевненістю сказати, що цей плагін кращий і потужніший.

Ви можете залишити коментар, чи трекбек з вашого власного сайту.

Залишити коментар