Гнучкий клавішний інструмент Seaboard GRAND

Кажуть, музичний інструмент гарний настільки, наскільки добре на ньому грає музикант. І все ж, це ще не означає, що не потрібно винаходити нові засоби і способи звуковидобування. Саме на цій ідеї і була заснована компанія ROLI , що зайнялася розробкою музичного інструменту, який об’єднує в собі базову форму фортепіано та електронні компоненти цифрового контролера. Одержаний в результаті такого симбіозу клавішний інструмент Seaboard GRAND має м’які клавіші і дозволяє варіювати звучання кожної ноти в реальному часі.

Залежно від того, в якому місці музикант натискає на клавішу, змінюються лад, гучність і тембр. До того ж, Seaboard GRAND здатний імітувати звучання інших інструментів: наприклад, духових або струнних. Пристрій базується на інтерфейсі SEA (Sensory, Elastic, Adaptive) і побудований на базі патентованої платформи. «Сенсорний, еластичний і адаптивний» інтерфейс інструменту дозволяє йому відстежувати найменші дотики в тривимірному просторі і миттєво реагувати на них, видаючи той чи інший звук і варіюючи його на ходу. Також на пристрій можна отримувати музику через інтернет, наприклад можна завантажити і слушать музыку 80-х онлайн. Платформа, розроблена ROLI, може бути застосована не тільки в музичній індустрії, але і для створення нових комп’ютерних ігор, роботів, медичних приладів, а також розумних транспортних засобів.

Проект Seaboard GRAND буде продемонстрований на фестивалі SXSW. Планується, що можливість попереднього замовлення з’явиться вже в квітні. У даний момент компанія-виробник розраховує випустити обмежену партію з 88 інструментів, кожен з яких буде зібраний вручну.

Ви можете залишити коментар, чи трекбек з вашого власного сайту.

Залишити коментар