Де відпочити за $ 500?

Завдяки сумлінним співробітникам туристичних компаній я склав наступний рейтинг пропозицій:

На 10 місці відпочинку вдома.

Це один із самих неналежних відповідей менеджерів на моє запитання: «Де відпочити за $ 500?» Іншими «цікавими» фразами були: «А ми не хочемо, щоб наші туристи відпочивали за таку суму», і «О! У нас дійсно є для вас варіант … А чого так дешево … Треба б це виправити … »

На 9 місці Шубний тур в Грецію.

Справа в тому, що коштувати він може від $ 1, і ви дійсно заплатите цю суму. Але будете зобов’язані купити собі прекрасну і дорогущу грецьку шубку. Підходить цей тур модницям, яким на подорож гроші віддавати шкода, а на одяг – ні.

На 8 місці тури вихідного дня в Росію і Польщу.

Ну, тут, так би мовити, гуляй душа поета. У $ 500 ви вкладетеся з переїздом на автобусі, проживанням (точніше ночівлею) в готелі , з вхідними квитками на екскурсії, з їжею, сувенірами, і навіть, з ще однією людиною! Тільки от гуляти доведеться всього дня два-три. Підходить тим, хто хоче $ 500 витратити на двох.

На 7 місці  Білорусь.

Відпочинок в туристичних базах Березинського біосферного заповідника , на Браславський озерах , в Сіліч і різних будинках відпочинку .

На 6 місці відпочинок у Туреччині.

Ця пропозиція з проживанням в 4х-зірковому готелі, все включено, з перельотом. Але ось дати вильоту – середина квітня – початок травня. У цей період температура повітря в Туреччині може варіюватися від +15 до + 23. Так що, з погодою, як пощастить! Тому цей отдых в Турции підходить везунчикам.

На 5 місці індивідуальні тури в Туреччину .

У вартість входить переліт, проживання в 4х-зірковому готелі, тип харчування все включено, і виліт в травні-червні, коли в Туреччині вже тепло. Умовою цієї поїздки є не купівля шуби, а велика компанія. Так що цей варіант не підійде туристам-одиначкам, людям, спраглим відпочинку від сім’ї, або холостяків (хоча …).

На 4 місці розташувалася – Україна.

Вас чекають Крим , Одеса , Судак , Алушта і Місхор. Як правило, в суму $ 500 на людину увійде і проїзд (поїзд / автобус / машина), і їжа (з розрахунку $ 10 в день), і проживання.  Підходить тим, кому не так вже важливий вид з вікна номера на море, кому взагалі не так вже важливий рівень номерів.

На 3 місці тури в Румунію .

Це буде автобусний тур, з проживанням в готелі рівня 3-4 зірки, можна підібрати і з типом харчування все включено. Тільки от про що варто потурбуватися, так це про візу. Тому що її вартість – 60 євро, а в Шенгенську зону Румунія не входить. У $ 500 ви можете примудритися вкластися з візою , а можете і не примудритися. Підходить тим, хто добре переносить тривалі автобусні переїзди, і тим, хто не вважає, що при розрахунку вартості туру потрібно враховувати витрати на візу.

На 2 місці відпочинок в Болгарії .

Це буде відпочинок у готелі 2-4 зірки, з повним пакетом харчування, переїздом на автобусі. Або типом харчування сніданки, але літаком. Вам вирішувати що важливіше. Тільки пам’ятайте, що особливої ​​екзотичності від цієї країни чекати не варто, але при цьому «зірки» готелю в реальності точно будуть збігатися заявленим. А також не забувайте, що за візу теж доведеться платити. Підходить тим, хто добре переносить тривалі автобусні поїздки або тим, хто на дієті.

На 1 місці відпочинок в Єгипті .

Тут також буде готель 3-4 зірки, все включено, і переліт. Дати вильотів квітень-травень, але в Єгипті туристичний сезон триватиме цілий рік (крім перерв на революції), і навесні в цій країні вже тепло. Пам’ятати потрібно лише те, що за межі території готелю все ж краще поки не виходити. Та й врахуйте, що в безхмарні дні влітку температура повітря цієї країни може піднятися і до +50. Підходить безстрашним і теплостійкість людям.

Як бачите, підібрати тур за $ 500 цілком реально. Так що, відмінного вам відпочинку, і не забувайте, що ви завжди цього варті.

Ви можете залишити коментар, чи трекбек з вашого власного сайту.

Залишити коментар