Оптимізація сайту… Крок за кроком виводимо сайт в ТОП…

SEO оптимізаціяВсе таки я трошки вирішив змінити стратегію розвитку свого блогу. Як замітно, писати часто мені не дуже виходить з різних причин, основна з яких лінь :). Тому поки не поборю “своїх ворогів” – буду писати рідше, але постараюсь якісніше і корисніше для вас.

Сьогодні хочу привернути вашу увагу до такої теми, як оптимізація сайту, виведення його в ТОП найпопулярніших пошукових систем. Цей пост буде поверхневий, я розгляну тільки методи і способи оптимізації, постараюсь коротко кожний метод описати. Я сам недавно увійшов у коло SEO – оптимізаторів, тому якщо ви в чомусь не згодні, висловлюйтесь в коментарях нижче…

Отже, є певний проект, який нам потрібно вивести в ТОП під певні ключові запити. Мій алгоритм дій такий:

1) Аналіз сайту. Оцінюємо пареметри сайту (дані ТИЦ і PR, кількість посилань на ваш проект з інших сайтів, кількість сторінок в індексі пошукових систем: для нас основними будуть два “пошукові монстри” – це Яндекс і Гугл). У цьому нам допоможе цей сервіс.
2) Підбір основних ключових слів для проекту, по запитах яких ми будемо виводити сайт в ТОП пошуку. Для кожної сторінки проекту бажано задавати свої ключові слова, по яких ви хочете, щоб находили вашу сторінку.
3) На основі ключових слів аналізуємо тексти (контент) нашого проекту і стараємось збільшити щільність цих слів, основні ключові запити можна виділити тегом “strong”, головне не перестаратись, щоб пошукові системи не прийняли наші дії за спам. Щільність ключових слів на сторінці повинна бути у межах 4-5%. Щільність можна перевірити тут.
4) Оптимізація кожної сторінки під конкретні ключові запити. Так звані meta теги. Це keyword, description + title и h1.
5) На головній сторінці сайту розміщуємо статтю, у якій будуть міститись усі ключові слова, які ми підібрали. Також усі ключові слова повинні вести (посилання) на конкретні сторінки проекту.
6) Перелінковка сторінок, які ми вибрали під конкретні ключові запити в “кільце”. Сторінки, які ми просуваємо повинні містити посилання на інші сторінки, ті на інші – робимо “кільце”, але в межах нашого проекту.
7) Створюємо додаткове меню з посиланнями на сторінки в “кільці”, які ми просуваємо.
8) Тепер можна заказувати прогон по якісним каталогам. Назви і описи нашого проекту повинні бути різними (хоча б до 1000 варіантів – нам у цьому допоможе програма SEO Anchor Generator) і обов’язково вони повинні містити наші ключові слова.
9) Добавляємо наш проект в Sape чи Xap – я віддаю перевагу сапі.
10) У сапі добавляємо URL наших сторінок, які ми просуваємо (ті які в “кільці”) і купляємо тематичні посилання на наші сторінки, генеруємо на кожний URL свої анкори (слова, які стоять між тегами “a href” та “/a”) за допомогою програми seoag.
11) Так само робимо з головною сторінкою сайту, купляємо посилання з головних сторінок, також з дешевих тематичних категорій.
12) Чекаємо наступної індексації сайту, індексації посилань, дивимось на результати видачі наших ключових запитів у пошукових системах, якщо вас не задовольняють результати, купуємо нові посилання на наш проект у sape чи в інших біржах по продажам ссилок.

Ось коротко пройшовся по основним пунктах, які я використовую для оптимізації проектів. Чекаю на ваші запитання чи поради.

Також, надіюсь, вам цікаво буде переглянути блог http://blogparadise.ru/

Ви можете залишити коментар, чи трекбек з вашого власного сайту.

2 коментарі до “Оптимізація сайту… Крок за кроком виводимо сайт в ТОП…”

  1. [...] Оптимізація сайту… Крок за кроком виводимо сайт в Т

  2. tigrus коментує:

    Я на даному етапі приділяю велику увагу саме внутрішній SEO – оптимізації, такий підхід вивів деякі мої сторінки в топ по певним низькочастотним запитам, і сам сайт (головна сторінка) по основних високочастотних ключових словах також значно піднявся. Причім, я ще не зайнявся серйозно зовнішньою розкруткою.

Залишити коментар