Як скачати музику і відео з vkontakte?

vkontakte

Замітив, що зараз дуже популярні запити в пошукових системах пов’язаних з відео і музикою vkontakte. Ця соціальна мережа стала величезним архівом аудіо та відео файлів: тут легко знайти, що потрібно, а ось завантажити це все до себе на комп’ютер – проблематично.

Отже, Як скачати музику і відео з контакту

Переважно користувачі шукають варіанти як обійти обмеження улюбленої соціалки. Наприклад…
1. Є спеціальні безкоштовні програми щоб завантажити музику з контакту: VKMusic, VKSaver (цей софт дозволить завантажити і відео з vkontakte.ru).

2. Програма LoviVkontakte – поставить посилання щоб завантажити музику з контакту і також посилання на відео-файли безпосередньо на сторінку vkontakte.

На жаль, перестав працювати проект Аудіо ВКонтакте.ру, але з’явилася програма VKontakte.DJ – вона дозволяє завантажити музику з контакту відразу з альбомами.

Якщо знаєте інші варіанти – пишіть в коментарі.

На сайте русской поддержки скрипта Gallery3 вы найдете информацию,инструкции и бесплатные темы Gallery3

Ви можете залишити коментар, чи трекбек з вашого власного сайту.

2 коментарі до “Як скачати музику і відео з vkontakte?”

  1. клас коментує:

    класна прога

  2. SAS коментує:

    для Хрома є розширення Vkontakte Tools. Софтина показує значок завантаження біля файлів та створює фалий плейлистів (m3u)(pls).

    Також у тому ж Хромі є розширення DownloadMaster. Заходиш на сторінку з музикою, та у контекстному меню шукаєш “Завантажити всі посилання”. Софтина скачує дає змогу відфільтрувати всі файли. Доволі зручно і швидко можна скачати музику цілими альбомами.

Залишити коментар