Огляд програми-інвайтера Viking для ВКонтакте

Нещодавно я отримав хорошу програму для розкрутки сторінок і груп Вконтакте – Viking Botovod. Для початку розповім чи варто її купувати, адже ціна досить немаленька для пересічного інтернет-користувача – 1800 рублів і чи окупить вона себе.

Ця програма здалася мені найбільш потужною, зручною та швидкою в плані розкрутки сторінки. Посудіть самі – порожня група, немає нічого, а через 10 хвилин в групі 1000 осіб. На моїй пам’яті такого не досягала жодна з безкоштовних програм, а я їх перепробував чи не всі (FvCheat, VkObmen і т.п.).

Хочеться відзначити деякі нові функції, які раніше мною помічені не були у безкоштовній версії, але про це трохи пізніше. Наведу для наочності вам ще один приклад – сторінку мого знайомого друга, на якій ми з ним вперше випробували можливості цієї програми. Спочатку у нього було: 20 друзів, 64 записи, 0 “Мені подобається”. Після години роботи програми: 74 друга, 64 записи, 7239 “Мені подобається” + ще стільки ж заявок в друзі.  Так само можна лити трафік з певної групи на який-небудь сайт. До прикладу, створюємо групу, накидають туди 10000 чоловік, потім активно рекламуємо певний сайт. Відвідувачів буде досить багато.

До речі, програма може з легкістю себе окупити. Як? – Та дуже просто! Вам потрібно всього лише створити групу і додати в неї 5000-10000 чоловік. Тоді у вас як мінімум розмістять рекламу, а максимум – куплять групу. Плюс точно таким же способом можна розкручувати сторінки. Приміром, аккаунт з 0 підписників і 2000 друзів коштує 200 рублів.

Мій однозначний вердикт – програма як мінімум окупить себе протягом найближчих двох тижнів активного використання, а за наявності комерційної жилки може принести вам непоганий прибуток.

Ви можете залишити коментар, чи трекбек з вашого власного сайту.

Залишити коментар