Valve роздає ключі Для Counter-Strike: GO

Недавно компанія Valve Software дала унікальну можливість шанувальникам Counter-Strike отримати доступ до закритого тестування нового шутера Counter-Strike: Global Offensive. Розробник почне масову розсилку запрошень в бету. А ті, хто не хоче чекати навіть тиждень, може взяти участь у конкурсі від ESL, де також дуже великі шанси отримати заповітний код.

Однак, варто зауважити, що отримати ключ можна тільки після того, як відповіси на кілька простих запитань на офіційному сайті гри. Компанія також розповіла, що найактивніші учасники тестування отримають кілька подарункових ключей для CS, якими вони зможуть  розпорядитися як душі завгодно – віддати друзям або продати.

Нагадаю, що реліз Counter-Strike: Global Offensive призначений на середину цього року. Гра створюється одночасно для декількох платформ – персональні комп’ютери та ігрові приставки. У новій версії CS з’являться знайомі всім режими і оновлені версії популярних карт Aztec, Nuke, Office, Dust і Dust 2. Крім цього, власники версій для PC і PS 3 зможуть битися один з одним використовуючи постійне з’єднання з Інтернетом.

Також перекладачі Valve повністю зробили російську версію офіційного блогу Counter Strike. Новин там не багато, та й з’являються вони із затримкою в пару днів, але все ж сайт досить цікавий.

Ви можете залишити коментар, чи трекбек з вашого власного сайту.

Залишити коментар