Google працює над новою платіжною системою

Платіжна система від Google

Згідно з даними видання BusinessWeek, компанія Google працює над новою платіжною системою за допомогою телефонів під управлінням Google Android. Сервіс буде використовувати технологію NFC для оплати за допомогою телефонного апарату і спеціального сканера.

Незважаючи на те, що ці дані є більше чутками, ніж перевіреною інформацією, кілька тижнів тому Google дійсно придбав канадську компанію, яка розробляє подібну технологію. Крім того, практично у всіх останніх телефонах під управлінням Android встановлюються чіпи NFC.

NFC є новою, що набирає все більшу популярність, технологією для здійснення мобільних платежів. Аналітики пророкують їй велике майбутнє, ставлячи на роль ведучого способу платежів за допомогою мобільних телефонів до кінця 2014 року. Схожі технології також розробляють Verizon, T-Mobile, AT & T, PayPal і Visa.

P.S. Физиологи недоумевают: человек ныряет на сто метров без дыхательного снаряжения – на задержке дыхания! В чём феномен фридайвинга? Эта и другая информация из мира фридайвинга на pinniped.ru

Ви можете залишити коментар, чи трекбек з вашого власного сайту.

Залишити коментар