Робота в інтернеті. З чого почати?

Робота в інтернеті – це зручно та просто. А головне – доступно. За великим рахунком, кожен користувач всесвітньої павутини може знайти тут своє місце і свою справу, яке буде приносити копієчку (а, може, й досить значні суми).
Хтось займається написанням текстів для ресурсів, хтось знайшов застосування своїм художнім талантам і став дизайнером, а комусь підійшло по душі програмування. Ось про нього-то і піде мова. Про нього, і про те, що для цього необхідно.

Перше, і найголовніше – це, звичайно, визначитися з тим, чим конкретно ви хочете займатися. До чого лежить душа, так би мовити. Це може бути як створення сайтів і їх просування, так і робота з додатками і програмами. Друге, але не менш важливе – це знання. Ви повинні розуміти, що работы на дому без вложений практично не буває. Потрібно інвестувати в свої знання. Шкільного курсу та базового знайомства з комп’ютером тут буде замало. Необхідна більш істотна база.

Що робити, якщо цієї бази немає? Перший, і найпростіший варіант – видати пошуковій системі запит: ” шукаю репетитора з інформатики “, і зайнятися пошуками людини, здатної пояснити матеріал доступно і в зрозумілій формі. А можна займатися інформатикою самостійно. Як? Та елементарно.
Відправитися в книжкові магазини, закупити книг, або звернутися за допомогою все до того ж всемогутнього Google, який неодмінно знайде не одну сотню самовчителів, як по самим елементарним основам інформатики, так і по всім мовам програмування, які тільки придумало людство. І вчити, вчити і ще раз вчити, як заповідав нам Ленін.

Втім, однією інформатики буде замало. Програмування – це, перш за все, математика. І зовсім не така, якою ми її пам’ятаємо зі шкільної лави. А набагато, набагато складніша. Ось тут вже напевно знадобиться допомога фахівця, так як згадати (ну, або вивчити заново) хоча б основу вищої математики в поодинці досить складно.

Наступним кроком має бути створення портфоліо. Воно просто не може не знадобитися в подальшій роботі, особливо на перших порах, поки ваше ім’я ще не знає увесь інтернет. Портфоліо можна створювати, як працюючи над своїми власними проектами, так і підшукуючи завдання для новачків на сайтах по роботі в Мережі.

Ну, а далі, коли ваше портфоліо вже готове, можна сміливо вирушати на сайти з фрілансом – роботою в мережі. Такі сайти зазвичай називаються біржами фріланса. До слова, якщо ваше портфоліо було зібрано не тільки на основі своїх проектів, але й на основі робіт “для новачків” на цих самих біржах, у вас є ще одна безсумнівна перевага – вас вже знають на деяких з них.

Ось, власне, і все, що потрібно зробити для того, щоб почати роботу у Всесвітній павутині. Нічого складного або надприродного в цьому немає. Головне – бажання, терпіння і достатня кількість вільного часу. Ну і, звичайно ж, стабільний доступ в Інтернет. Без цього нікуди.

Ви можете залишити коментар, чи трекбек з вашого власного сайту.

Один коментар до “Робота в інтернеті. З чого почати?”

 1. Taras коментує:

  не зовсім правда..
  “шукаю репетитора з інформатики” смієтесь..тепер діти з малого віку знають комп’ютер краще ніж дорослі=))
  інтернет допоможе підтягнути відсутні знання.

  “Програмування – це, перш за все, математика.”
  не розумію чому всі так кажуть, мені поки що не знадобились інтеграли і т.п.
  Звісно це залежить від типу програмування, але в більшості випадків достатньо загальних знань.

  Головне визначитись,яке саме програмування і пізніше практика-практика і ще раз практика=)

Залишити коментар