Онлайн ігри. Чи варто?

Сьогодні онлайн ігри щільно увійшли в наше життя. Зараз досить популярні багатокористувацькі онлайн гри, в яких задіяні тисячі людей.

Перш за все звичайно, онлайн ігри це захоплююче проведення часу. Граючи, ми відволікаємося від проблем насущних і отримуємо справжнє задоволення від завойованих перемог, від спілкування з іншими гравцями.

Безумовно онлайн ігри є не поганим тренажером для мозку. Потрібно постійно вирішувати різні завдання, виробляти стратегію, координувати свої дії з товаришами по команді.

Абсолютно точно, що онлайн ігри розвивають пам’ять, дрібну моторику, координацію рухів. Вчать самостійно приймати рішення і враховувати думку інших.

Звичайно надмірне захоплення іграми ні до чого хорошого не призводить. Відрив від реальності, а вірніше злиття віртуального з реальним життям приносить згубний вплив. Як би не було добре в віртуальному світі, по-справжньому живемо ми все-таки в реальному житті. І проблеми які виникають в реалі нам не вирішити віртуально.

Гра в онлайн футбол ніколи не замінить справжньої гри в м’яч з друзями у дворі. Онлайн игры для двоих бесплатно ніколи не переможуть спілкування між людьми в живу.

Зараз ходять багато чуток про шкоду онлайн ігор, про їх шкідливий вплив на свідомість людей, особливо дітей. Звичайно в цьому є сенс, але все-одно вибір робить кожна людина самостійно. Помутніння свідомості відбувається у сильно вразливих людей, які не вміють контролювати свої бажання, не здатних до вибору між поганим і добрим. Адже якщо подумати, то онлайн ігри не більш небезпечні ніж перегляд телевізора, читання книг. А скільки жорстокості в народних казках? Людина сама визначає по якому шляху їй рухатися, і якщо їй хочеться, то вона зіб’ється з вірного шляху, і не важливо що буде поштовхом – онлайн ігри, відео ігри, перегляд фільмів, читання детективів, казок, або вона випадково побачить як кішка поїдає голуба . Подразником може стати що завгодно.

Дуже важливо у всьому знати міру. Дуже важливо прагнути урізноманітнити життя різними яскравими подіями, корисними діями. Не варто зациклюватись на чомусь одному. Потрібно прагнути до правильного життя, яке дарує справжнє задоволення, яке приносить позитивні емоції своєму господареві.

І немає нічого страшного, якщо крапельку цих емоцій доставить гра в онлайн ігри . Просто потрібно думати своєю головою, а не процесором наших комп’ютерів, тоді і життя стане цікавішим й продуктивнішим.

Ви можете залишити коментар, чи трекбек з вашого власного сайту.

Залишити коментар