Особистий 3D-кінотеатр Sony

Ви напевне мріяли про персональний 3D-світ розваг? Sony нарешті створили саме такий продукт! Перший 3D-сумісний дисплей у відео-окулярах HMZ-T1. Оригінальний футуристичний дизайн, як і більшість гаджетів Sony, 2 OLED-дисплея з високою роздільною здатністю для тривимірного зображення, 5-канальний об’ємний звук – це новий шедевр від Sony.

Вперше взявши в руки нові відео-окуляри Sony, ви відразу потрапите під чарівність цього неймовірно футуристичного гаджета. Після першої презентації очок на CES 2011 новинка отримала чимало невтішних відгуків. З тих пір пройшов майже рік і Sony розробила нову зручну і універсальну кріпильну систему, завдяки якій можна підібрати найбільш оптимальний варіант під індивідуальні анатомічні особливості. Тепер окуляри не потрібно тримати обома руками. Кілька регульованих пластикових і гумових смужок надійно закріплять дисплей на голові, щоб ніщо не відволікало від “повного занурення”.

Також можна налаштувати і відстань дисплеїв між очима. З допомогою настроюваних об’єктивів кожен може добитися оптимальної чіткості зображення. І не страшно, якщо у вас поганий зір. Навіть у звичних окулярах або лінзах кожен зможе оцінити красу картинки у форматах 2D і 3D. Два вбудованих OLED-екрани виконані з використанням технології TruBlack. Завдяки цьому зображення має максимально глибокий чорний колір і робить картинку більш реалістичною. Якщо в 3D-кінотеатрах відвідувачам необхідно надягати спеціальні окуляри, щоб добитися видимості об’ємного зображення, то тут картинка по-справжньому тривимірна, так як для кожного ока працює окремий екран.

Як же сучасні нові фільми 2013 або ігри без вражаючих звукових ефектів? Саме для їх передачі передбачена унікальна система звуку, яка надходить через спеціальні вбудовані навушники-динаміки. Фірмова розробка Sony, технологія Virtualphones Technology, дозволила створити у пристрої віртуальну систему 5.1-канального якісного об’ємного звуку. З п’ятьма режимами звучання можна очікувати найяскравіші враження від фільмів та ігор. Хоча динаміки не дуже щільно прилягають до вух, гучність ще ніхто не відміняв

А наостанок ложка дьогтю. Новинка може бути підключена тільки через HDMI-роз’єми і вся ця космічна конструкція працює тільки від мережі. Це пояснюється високим енергоспоживанням пристрої. Так що приготуйтеся сидіти з проводом “з голови”, а не як щасливий хлопець з рекламного відеоролика Sony.

Індивідуальний 3D-дисплей, саме так позиціонує Sony своє дітище, – не дешева, але по-справжньому крута іграшка для дорослих. Тільки вона одна здатна занурити нас у максимально живий на сьогоднішній день віртуальний світ. Якщо ви втомилися від однотипних товарів, а душа вимагає абсолютно нове розважальне пристрій, спробуйте HMZ-T1 – у нього взагалі немає аналогів. Найближчим часом у нас з вами не буде іншого шансу володіти найбільш вишуканим гаджетом “з майбутнього”. Однак приготуйтеся до почервонілим очам і для початку- легкого головного болю ..

Ви можете залишити коментар, чи трекбек з вашого власного сайту.

Залишити коментар