Як скачати музику або відео з контакту – VKsaver

Багато кого цікавить питання, як же скачувати музику або відео з контакту? Сьогодні я хочу розказати про таку програму як Vksaver. Ця програма спеціально зроблена для того щоб користувачам було зручно завантажувати і ділитися файлами з контакту.

До речі, у вас є можливість скачать бесплатно vksaver і користуватися даною програмою абсолютно безкоштовно. Якби в самому контакті була можливість скачувати без допомоги різних програм, то мережа була б не соціальною, а просто обмінником файлів, тому просунуті користувачі знаходять лазівки в контакті і створюють програми, які дозволяють обходити всі заборони при скачуванні файлів. Vksaver – це програма, яка підходить під будь-який браузер, де є java.

У момент установки даної програми, вона буде автоматично інтегрована в ваш браузер, що ще більше полегшує користування нею.

А тепер ми розберемо, як же користуватися даним шедевром.
І так, після установки програми при вашому наступному вході в контакт, ви відразу помітите зміни, у всіх айдіо-відео файлів з’явиться кнопочка SAVE, яка дозволить зберегти файл у вас на комп’ютері.

Натискаємо, і нам одразу надається посилання, звідки ми можемо завантажити наш файл. Все дуже легко і просто, користуйтесь на здоров’я.

Ви можете залишити коментар, чи трекбек з вашого власного сайту.

3 коментарі до “Як скачати музику або відео з контакту – VKsaver”

  1. Президент коментує:

    Ще можна скачати за допомогою savefrom.net

  2. Alex коментує:

    Мені більше подобається VkMusic

  3. vidpovim коментує:

    спробував завантажити з vksaver – все вийшло, дякую

Залишити коментар