У 2013 році частка смс розсилки істотно збільшиться

«Зростання розсилки смс набирає обертів, і займає лідируючу позицію серед всіх каналів інформування», – таку думку висловлює один з сервісів масової розсилки смс-повідомлень.

Так, напередодні 2013 інтерес до розсилки смс виріс в рази, за останній рік кількість компаній, які звернулися, збільшилося на 20%, відзначають експерти сервісу. Розсилка смс стала просто життєво необхідною в певних структурах, наприклад, оповіщення про виконання банківських операціях дають можливість уникнути виконати операцію третій особі, та оперативно відстежувати рахунок. Служби таксі так само не можуть обійтися без смс, збільшуючи сервіс і продуктивність роботи співробітників.

Смс-інформування – основний канал зв’язку, який активно збільшує область свого застосування. Сервіси масової розсилки дозволяють оперативно доносити інформацію в поєднанні з простотою використання Web інтерфейсу, який не вимагає задіювати фахівців вузького профілю. Смс-повідомлення несе повний комплект інформації, що містить у собі: відправника (найчастіше, зазначається назва компанії), текст оповіщення та дані одержувача такі як ПІБ, логін, номер рахунку і т.д. Оповіщення засобом смс-повідомлень – досить звичний варіант оповіщення на сьогоднішній день. Клієнти звикли отримувати інформацію у вигляді смс-повідомлень, а компанії, розглядаючи всі канали оповіщення, все частіше вибирають саме смс-інформування.

Маса компаній все частіше користуються галузевими рішеннями, які надають експерти в галузі масової розсилкою смс. Так на сьогоднішній день є  программа для рассылки смс http://alphasms.com.ua/about/send/, яка пропонує свої послуги: банкам, страховим компаніям, торговим мережам і магазинам, колекторам, рекламним агентствам, центрам краси і здоров’я, інформаційним службам тощо.

Ви можете залишити коментар, чи трекбек з вашого власного сайту.

Залишити коментар