HYIP. Поради початківцям

Не вчитеся на своїх помилках – інші і без вас наробили їх предостатньо. Вивчивши досвід інших людей, набагато простіше заробляти, мінімалізувати ризики. І не кажіть потім, що вас не попереджали. Перед тим, як вкладати гроші, прорахуйте все наперед.

1. Великі гроші в HYIP вкладати нерозумно

Якщо вже так хочеться інвестувати велику суму, краще вже розділити її на кілька програм. Пам’ятаєте стару істину про те, що не можна тримати всі яйця в одній корзині? У цьому випадку, навіть якщо ви “проколетесь” в одному фонді, в іншому залишаться кошти. Пам’ятайте про це правило, навіть якщо це перевірений HYIP і досі він приносив вам регулярний дохід. Тут ситуація та ж, що і в казино: спочатку хитрий круп’є дозволить вам постійно вигравати деякі суми, а потім, коли ви підете у ва-банк, залишить ні з чим.

2. Будьте напоготові.

Перед тим, як вкласти гроші, перестрахуйтеся. Вивчіть всю інформацію, яка є по обраному HYIP в мережі. Ретельно перечитуйте кожен пункт правил. Це перше, що ви повинні зробити. Фонди, які є фактично онлайновою версією реальних фірм – величезна рідкість. Відповідно, координат творця вам ніхто не надасть.
І як тільки з’являються найменші підозри, як тільки ви помітите, що відсотки виплачуються нерегулярно – краще змінити програму.

3. Не вірте обіцянкам.

Якщо вам гарантують нереальні відсотки – не вірте. Такі HYIP нічим не відрізняються від ігрового автомата. Якщо обіцяють збільшити вкладену суму за місяць у п’ять разів – це гарантія того, що кинуть. Прибуток в 1,5 рази щомісяця – більш або менш надійний. У такому випадку щоденна процентна ставка складе приблизно 2%. Великими грошима з вами ніхто чесно ділитися не стане.

4. Вік – не авторитет.

Як правило, фонди HYIP існують не довше року. І справа не у відсутності надійності, така специфіка програм. Вкладатися найрозумніше в фонд, вік якого від 2 тижнів до 2 місяців (це стосується landora investing, Лонг і Медіум хайпів). За цей період HYIP вже встигає засвітитися в рейтингах і ви зможете скласти уявлення про його творців.

Між іншим, в тих же рейтингах буває інформація про прогнозований термін дії окремих HYIP. Ці прогнози обчислюються на основі декількох факторів. Так що, якщо хочете убезпечити себе, зніміть внесок за деякий час до вказаного терміну. І пам’ятайте, що навіть якщо HYIP існує незважаючи на прогнози закриття, вкладати в нього після цієї дати – певний ризик. Краще перестрахуватися.

Ви можете залишити коментар, чи трекбек з вашого власного сайту.

Залишити коментар